Evidea’ya yeni pazarlama direktörü

Evidea’nın yeni pazarlama direktörü beli oldu.

Ev yaşam ürünleri kategorisinde 2011 yılından bu yana faaliyet gösteren ve büyümesini perakende mağaza zinciriyle sürdüren Evidea, üst düzey yönetim kadrosuna deneyimli bir isim daha kattı. Son 12 yıldır pek çok kurumsal firmada Pazarlama ve Müşteri Memnuniyeti Yönetimi alanlarında sorumluluk üstlenen Sevde Yıldırım, Evidea Pazarlama Direktörlüğü görevine getirildi.

Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Sevde Yıldırım, yüksek lisansını Marmara Üniversitesi Stratejik Pazarlama Bölümü’nde tamamladı. 2010 yılından bu yana ebebek, ModaCruz ve gelal şirketlerinde pazarlama yöneticiliği yapan Yıldırım, son olarak Sosyopix’te CMO görevini yürütüyordu.

2022 Kasım ayı itibarıyla Evidea’da Pazarlama Direktörü olarak göreve başlayan Yıldırım, offline ve online pazarlama stratejisi, dijital pazarlama kanallarının yönetimi, müşteri ilişkileri ve sadakatinden sorumlu olacak.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir