Espressolab’tan ömür boyu bedava kahve kampanyası

Espressolab, 300 bininci üyesine ömür boyu kahve veriyor.

Espressolab, "Ömür Boyu Bedava Kahve" kampanyası ile mobil uygulamasına dahil olan 300 bininci üyesine ömür boyu kahve ikramında bulunacak.

Hediye kahve her gün 00:00’da sistemden otomatik olarak kazanan kişinin mobil uygulamadaki hesabına yüklenecek ve böylece kasada mobil uygulamadaki QR okutularak ikram içecek alınabilecek. Kampanya dahilinde kazanılan hak sadece Türkiye’deki Espressolab mağazalarında geçerli olurken, ikram kahve aromalı, aromasız; sıcak, soğuk içeceklerde geçerli olacak. 300 bininci üye panel üzerinden kontrol edilerek noter huzurunda dijital medya hesaplarından açıklanacak.

Dijital dünyada da kazandıran uygulama
Espressolab’ın mobil uygulamasında; mobil cüzdana TL yükleyen kullanıcılar, kasada QR okutarak alışveriş yaptıkça LabCoin kazanıyor. 15 LabCoin puanı toplayan kahve severler ikram kahve hakkı elde ediyor. Mobil uygulamasındaki Gel-Al modülü ise, teması azaltarak kullanıcıların mağazaya gelmeden sipariş vermesine ve kolayca ödeme yapmasına imkan tanıyor. Müşteri mağazaya geldiğinde kahvesi hazır oluyor ve zaman kaybetmeden içeceğini alabiliyor. 

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir