Erikli: "Burası onların evi"

Erikli'nin “Burası Onların Evi” söylemiyle birlikte Uludağ’ın birçok canlı ve endemik türün ev sahibi olduğunu anlatan reklam filmleri yayında.

Erikli, Uludağ'daki biyoçeşitliliği korumaya yönelik iletişim çalışmalarında yeni ve uzun soluklu bir yolculuğa çıkıyor.

“Korumamız Gerekli” çatısı altında geçtiğimiz sene başlayan iletişim, “Burası Onların Evi” söylemiyle birlikte Uludağ’ın birçok canlı ve endemik türün ev sahibi olduğunu anlatan bir kampanyaya dönüştü.

Erikli, iletişimine tiyatro ve ses sanatçısı Bedia Ener’in Uludağ’ı seslendirdiği ve burada yaşayan binlerce canlının korunmasının önemini anlattığı reklam filmiyle başladı. Kampanya, yapılan yerel araştırmalarda öne çıkan canlıları konu alan 5 ayrı reklam filminin yanı sıra dijital ve sosyal medyada içeriklerle ve projelerle de kampanyayı destekleyecek.

Künye

Reklamveren: Erikli

Reklamveren Yetkilileri: Can Emci, Sezen Savaş, Melike Karagöz, Ceren Yargılı, Kaan Saraçoğlu

Reklam Ajansı: Karbonat

Executive Creative Director: Cihan Kavaklıpınar

Executive Business Director: Emre Abay

Yaratıcı Ekip Lideri: Oğuzhan Atliman

Yaratıcı Ekip: Ömer Nacaklı, Semen Mozakoğlu, Tuğba Tokdemir, Mert Çelik, İrem Ataman, Melike Türkmen, Büşra Çelik, Kumsal Erem

Müşteri İlişkileri Direktörü: Hakan Yıldırım

Müşteri İlişkileri Temsilcisi: Pelin Sancaklı

Sosyal Medya Ekibi: Samet Gökdere, Seray Yamçı

 

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir