English Home' yeni pazarlama genel müdür yardımcısı

English Home'un yeni pazarlama genel müdür yardımcısı belli oldu.

English Home'un yeni pazarlama genel müdür yardımcısı Cennet Melis Uslukılıç oldu.

Cennet Melis Uslukılıç Unilever’de, satış ve pazarlama departmanlarındaki 11 yıllık deneyiminde, yüzden fazla ürün lansmanına ve pazarlama girişimine katkıda bulundu. 

Unilever kariyerinden sonra, alışverişçi pazarlaması ve deneyimi konusundaki bilgi birikimini aktarmak için bir danışmanlık ajansı kurmaya karar verdi. 2016 yılında ilk danışmanlık ajansı olan Retail Guru Academy'yi kurdu.

4 yıllık danışmanlık kariyerinin ardından; Karaca grup markalarından sorumlu CMO olarak 1,5 yıl boyunca pazarlama aktivitelerine, sadakat programlarına ve omnichannel projelerine liderlik etti. Tekil müşteri yolculuğu deneyiminde sadece fiziksel kanalı değil, bütün kanallardaki deneyimi kurgulayan Mikado Partners'ı kurmaya karar verdi.

Uslukılıç, 2019 yılında Bilgi Üniversitesi Marka Okulu MBA Programında Deneyim Tasarımı dersleri verdi. Aynı zamanda Boğaziçi Üniversitesi BÜYEM’le perakende şirketlerine marka deneyimi üzerine eğitimler veren Uslukılıç, Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü'nden lisans derecesine sahip.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir