English Home’da üst düzey atama

English Home’un yeni ürün genel müdür yardımcısı belli oldu.

English Home’un Ürün Genel Müdür Yardımcılığı koltuğuna Mehtap Yıldız geçti.

Mehtap Yıldız, 1994 yılında Anadolu Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümü’nden lisans derecesiyle mezun olduktan sonra, 1997-1998 yılları arasında Cambridge Sawston Hall College’de eğitimine devam etti. 2015-2016 yılları arasında ise İstanbul Bilgi Üniversitesi MBA Programını tamamladı.

Kariyerine Türkiye’nin en büyük elektrikli ev aletleri üreticilerinden EKSEN A.Ş.’de başlayan Mehtap Yıldız, burada ürün geliştirme ve üretim yönetimi konularında çeşitli kademelerde yönetici olarak görev aldı. 2009 yılında Index Grup’a katılarak küçük ev aletleri markası Homend’in kuruluşuna liderlik etti. 2014 yılında Arzum’a Arge direktörü olarak katıldı, 2016 yılında pazarlama liderliği sorumluluğunu da almasının ardından markanın yeni tasarım kimliği, inovasyon rotası ve 5 yıllık stratejik yol haritasının netleştirilmesi çalışmalarını yürüterek markanın pazardaki bilinirlik, imaj, pazar payı, ve kârlılık performanslarını iyileştirmesine katkı sağladı. Son olarak Arzum Pazarlama ve Ürün Geliştirme’den sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürüten Mehtap Yıldız, 28 yıllık kariyeri boyunca pazarlama ve ürün geliştirme alanında önemli başarılara imza attı. 

Mehtap Yıldız 1 Mayıs 2023 itibariyle English Home da Ürün Genel Müdür Yardımcısı olarak yeni ve inovatif kategorilerin liderliğini yürütüyor olacak.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir