Endüstri Mühendisliği Günleri'19 Jump In'dustry Mottosuyla Katılımcılarını Bekliyor

Marmara Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü MieS'in geleneği Endüstri Mühendisliği Günleri bu yıl 19.'suyla, 28-29 Kasım'da Ataşehir Mustafa Saffet Kültür Merkezi'nde katılımcıları bekliyor!

Bir Endüstri Mühendisinin çalışabileceği sektör ve departmanların tanıtılacağı EMG'19'da bu yıl da dünya markalarının çeşitli departmanlarından üst düzey Endüstri Mühendisi konuşmacılar kendi sektör ve departmanlarını tanıtmak, tecrübelerini paylaşmak için geliyorlar:

Pegasus-Ümit Özen,Unilever-Şebnem Gürler Oakman,KFC-İbrahim Öztuncer,LCW-Ahmet Gürsoy, SAP Yazılım-Evrim Çolakoğlu,Novida-Işık Deliorman Aydın,Tübitak Tusside-Sertaç Kanlı Yerlikaya,Evreka-Umutcan Duman,Egon Zehnder-Murat Yeşildere, Erdem Çelik,Yenasoft-Cem Sirolu

"Endüstri 4.0, Girişimcilik, Marka Yönetimi, Operasyon Yönetimi" gibi birçok konu ve "Yazılım, Havacılık ve Tekstil" gibi birçok sektöre değinilecek olan EMG'19 aynı zamanda katılımcılarına zengin fuaye alanı ve birçok farklı bölümden insanla tanışıp kaynaşabilecekleri geniş bir network imkanı da sunuyor.

Çeşitli workshoplardan, mülakat simülasyonuna kadar her şey katılımcılar için tasarlandı.


HAYDİ SEN DE JUMP IN'DUSTRY: bit.ly/Emg19Kayit

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir