Emotion Deodorant'ın reklam yüzü Hande Erçel

Emotion Deodorant'ın yeni reklam filmi yayında.

Emotion, Hande Erçel ile yeni bir işbirliğine imza attı. Yayınladığı reklam filminde, alüminyum içermeyen ve gözenekleri tıkamayan Emotion ile doğal terleme dengesini etkilemeden ter kokusunun üstesinden rahatça gelinebileceği gösteriliyor.

Farklı mekan ve konularla örülen reklam filmi için Hande Erçel, “Türkiye’nin en çok satan kadın deodorant markası ile bir araya gelmek harika bir duygu.  Hayata dahil olup anın tadını çıkaranlardan biriyim; dans ediyor, spor yapıyor, setlerde uzun saatler süren çekimlerde bulunuyorum ve bu hayatımın bir parçası. Hayatımızın her anını özgürce kucaklayabilmemiz için gönül rahatlığıyla hareket etmemiz gerekiyor, burada benim tercihim Emotion. Umarım bütün kadınlar benim gibi Emotion ile terlemekten korkmadan hayatın her anını özgürce kucaklayabilirler” dedi.

10 farklı deodorant ve 5 farklı roll on serisinden oluşan Emotion, Türkiye’de kadınların bir numaralı tercihi. Hande Erçel ile hayata geçirdiği yeni reklam kampanyası ile terlemenin “Zararı Yok” diyen marka bu işbirliği ile Türkiye’nin lider kadın deodorant markası olmaya devam etmeye kararlı olduğunun altını çiziyor. Bugüne kadar birbirinden farklı koku seçenekleri ile tüketicisinin beğenisini kazanan marka, bu yazın öne çıkan deodorantı “Emotion Ocean Fresh” ile de kadınlara ferahlatıcı ve özgürleştirici bir yazın müjdesini veriyor.    

Emotion x Hande Erçel işbirliği ve yeni reklam filmi hakkında konuşan Evyap Kişisel Bakım Kategorisi Pazarlama Lideri Zeynep Kalkandelen Kırateli, "Reklam kampanyamız, Hande’nin enerjisi, pozitifliği ve yaklaşımı ile başka bir boyut kazandı. “Terlemekten Korkma” mesajının altını uzun bir süredir hem reklam kampanyalarımızda hem de müşterilerimize ulaştığımız diğer kanallar aracılığı ile çiziyoruz. Bu sene de “Zararı Yok” diyerek mesajımızı devam ettirmek istedik.  Reklam filmimizde, ürünümüzün işlevselliğinin altını çizerek, hayatın istediğin her anında özgürce var olmanın zararı olmadığını yine hayatının içerisinden yansıttığımız sahnelerle vermeyi hedefledik ve ortaya çok sevdiğimiz bir iş çıktı.

Emotion, Türkiye’nin önde gelen kişisel temizlik ve hijyen şirketlerden Evyap’ın lokomotif markalarından. Bu kampanyayı düşünürken Evyap’ın yenilikçi bakış açısına uygun olmasına özen gösterdik. Sektörde lider marka olmanın sorumlulukları vardır buna bağlı olarak ayrıca beklentiler de oluşur. Biz de bu bilinç ve sorumlulukla tüketicimize yaklaşmaya özen gösteriyoruz. Bunu hem ürünümüzün içeriği hem de iş birliklerimizle göstermeye gayret ediyoruz. Ekip olarak çok heyecan duyduğumuz ve keyif aldığımız bir süreç oldu, umarız herkes beğenir" dedi.

Künye

Reklamveren: Evyap, Emotion Deodorant

Reklamveren Yetkilisi: Özlem Esen, Zeynep Kalkandelen, Bahar Yetkin, Ceylin Tetik

Yaratici Ajans: TBWA

CCO: İlkay Gürpınar

ECD: Volkan Karakaşoğlu

Grup Kreatif Direktörü: Mesut Koçarslan

Kreatif Direktör: Serdar Güngör

Kreatif Grup Başkanı: Sungun Çalışkan

Art Direktör: İlayda Köroğlu

Genel Müdür: Tuğyan Çelik

Genel Müdür Yardımcısı: Ömer Üstündağ

Grup Marka Direktörü: Levent Tüker

Marka Ekibi: Seçil Karbo, Ece Aydınalp, Ali Kerem Kaya

CSO: Toygun Yılmazer

Strateji Grup Direktörü: Onur Aydın

Strateji Planlama Direktörü: Yunuscan Hisimcil

Strateji Planlama Ekibi: Elif Sayın

Prodüksiyon Ekibi: Nilay Meltem Ciğit, Mert Adabaş

Optimizasyon Ekibi: Neslihan Gücüm, Gözde Bilir

Prodüksiyon Şirketi: Depo Film

Yönetmen: Serdar Dönmez

Post Prodüksiyon: Roots

Müzik Yapımı: Jingle Jackson/ Emre Irmak

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir