Elon Musk’ın hayatı film oluyor

Oscar ödüllü yönetmen Alex Gibney, Elon Musk'ın dünyaya etkisini konu alan bir belgesel hazırlığında.

Dünyanın en tanınan isimlerinden biri olan Tesla, SpaceX ve Twitter’ın CEO’su Elon Musk'ın hayatı beyaz perdeye taşınıyor.

Oscar ödüllü yönetmen Alex Gibney tarafından hazırlanacak olan belgesel filmde, yapay zekâdan kripto para sektröyle ilgili olarak birçok konuda çarpıcı açıklamalar yapan Elon Musk'ın dünya üzerinde olan etkisi ele alınacak.

Going Clear: Scientology and the Prison of Belief, Enron: The Smartest Guys in the Room ve Steve Jobs: The Man in the Machine gibi birçok yapımın yöneticisi olan Alex Gibney'in olası bir Elon Musk belgeselinin yönetmeni olması durumunda konuyu, "süslenmiş bir şekilde" işleyeceği belirtiliyor.

Şu an yapım aşamasında olan belgeselin yapımını ise; Jigsaw Productions, Closer Media, Anonymous Content ve Double Agent üstlecek. Konu ile ilgili olarak bir Twitter kullanıcısının yaptığı paylaşıma "Bu, hit bir parça (olacak)" ifadelerini kullanan Elon Musk'ın da bu habere olumlu baktığı söyleniyor.

Filmin gösterim tarihi ile ilgili olarak henüz bir bilgi bulunmuyor.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir