Elidor Dedik Olabilir dünyasını Boyner işbirliğiyle genişletti

Elidor ve Boyner işbirliğiyle gerçekleşen Dedik Olabilir Koleksiyonu’nun lansmanı metaverse'te gerçekleşti.

Elidor, marka yüzü Ebrar Karakurt'un olduğu ve oldukça ses getiren "Dedik Olabilir" kampanyasını, Boyner işbiriliği ile farklı bir boyuta taşıdı. Metaverse'te gerçekleşen lansmanda, tanıtılan Elidor x Boyner Dedik Olabilir NFT Koleksiyonu 19 farklı parçadan oluşuyor.

Nova Norda’nın koleksiyona özel çektiği “Güm Güm” klibi ve yeni albümünden seslendirdiği parçalar eşliğinde gerçekleşen lansmanda tanıtılan NFT'lerin geliri TOG Gençlik Bursları Fonu'na  bağışlanacak. Elidor’un 2021’de genç kadınların hayallerine giden yolda onlara yol arkadaşlığı etmek amacıyla başlattığı Kendi Yolumuzda projesi kapsamındaki yeni iş birliğiyle, Elidor’un halen burs verdiği üniversite öğrencisi genç kadınların sayısının artırılması hedefleniyor. 

OpenSea pazar yerinde satışa sunulan ve 10 gün boyunca açık artırmada kalacak eserlerin yeni sahiplerini, Ebrar Karakurt veya Nova Norda’dan imzalı not ile özel koleksiyon kiti gibi sürprizler de bekliyor. Sanatçıların kendilerine ait “Dedim Olabilir” hikâyelerinden ilham alınarak tasarlanan NFT'ler, Elidor Evreni’nde Ağustos sonuna kadar sergilenecek.

Koleksiyonun tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir