Ekrem İmamoğlu, İBB'nin yeni uygulaması "İstanbul Senin"i tanıttı

İstanbul'un dijital dönüşümünün ilk adımı hayata geçti. İstanbul'da yaşayan herkesin ihtiyaçlarını karşılayacak olan İstanbul Senin uygulaması, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu tarafından tanıtıldı.

Teknolojinin günden güne değişmesi ve gelişim kazanmasıyla birlikte küçük yaşam alanlarımızdan başlayarak geniş alanlara yayılan dijital dönüşüm de hız kazandı. Bu kapsamda İstanbul halkına daha iyi hizmet verebilmek amacıyla yeni bir uygulama geliştirildi. İstanbul Senin adlı uygulama, İstanbul'da yaşayanların ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlarken uygulamaya yeni özelliklerin ve güncellemelerin gelmesi de bekleniyor.

Üyelik gerektirmeyen uygulama, birden çok uygulamayı bir araya getiren bir super app olduğu için farklı uygulama kullanımı sırasında üyelik gerektiriyor. İSKİ, İstanbulkart, Beyaz Masa ve bunun gibi birçok İstanbul için hizmet veren uygulamaların yer aldığı İstanbul Senin uygulamasında, karekod ile birçok alanda ödeme de yapılabiliyor.

https://www.youtube.com/watch?v=YDKvyx5uRXI

App Store ve Play Store'da yer alan uygulamada şu an bazı sistemsel problemler yaşansa da güncellemelerle birlikte bu problemlerin çözülmesi hedefleniyor.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir