Efsanevi Milan kadrosunun NFT’leri 100 bin TL’ye satıldı

Kripto borsalarından olan BitMEX, AC Milan'ın 11 yıl aradan sonra ilk kez 19. Scudetto'sunu kutlayan NFT'sinin lansmanını gerçekleştirdi.

Global kripto para borsası BitMEX, yeni NFT lansmanını gerçekleştirdi. Küresel spor ajansı Octagon ile işbirliği içinde oluşturulan Born to Lead NFT, NFT Creative Studio Burn & Broad tarafından tasarlanan özel sanat aracılığıyla BitMEX'in AC Milan ile ortaklığını hayranlar için 11 yıl aradan sonra hayata geçirildi.

Born to Lead NFT, taraftarlarına kulüp tarihlerinin bir parçasına sahip olma fırsatı sundu. NFT, şampiyonları yaşatmak ve aynı zamanda yenilikçi bir geleceğin yolunu açması açısından önem taşıyor. Bununla birlikte NFT aynı zamanda sahibinin sahada gerçekleşenlerin büyüsüne daha yakından tanık olması için kişiye iki VIP hizmet bileti, uçuşlara ek özel bir sahne arkası turu ve konaklama desteği vererek maç öncesi mükemmel bir ısınma deneyimi sundu. NFT için en yüksek teklifi veren taraftar ayrıca resmi olarak imzalanmış bir AC Milan formasına sahip oldu.

Proje, AC Milan'ın ileriye dönük doğasının ve Rossoneri markasının gücü ve çekiciliği aracılığıyla her zaman olumlu değişim sağlama arzusunun altını çiziyor. AC Milan ve BitMEX paylaştığı birçok özellik arasında özellikle liderlik yeteneği ile öne çıkıyor. 

Dida, bu tarihi galibiyetin Kulüp ve taraftarları için ne anlama geldiğinin özünü yansıtmak için küresel spor ajansı Octagon ve NFT Studio Burn&Broad ile çalıştı. Bu kısa-belgesel tarzı film, tarihi AC Milan zihniyetini açıklıyor ve sahada kutlanan inanılmaz anları gösteriyor.

Projenin tüm gelirleri kulübün futbolu ve dünyadaki hayır girişimlerini desteklemeye odaklanan kâr amacı gütmeyen kurumu Fondazione Milan'a bağışlandı.

 

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir