Eduscho, Türkiye pazarına giriş yaptı

Eduscho, Türkiye kahve pazarında girdi.

1924 yılında Bremen’de başlayan hikâyesiyle Eduscho; Almanya, İsviçre, Avusturya, Çek Cumhuriyeti, Polonya, Macaristan gibi birçok Avrupa ülkesinden sonra Türkiye pazarına giriş yaptı.

Tchibo çatısı altında kahve severlerle buluşan Eduscho, “iyi kaliteyi uygun fiyata sunma” misyonunu benimsiyor. Eduscho kalite ve lezzeti, geniş ürün çeşitliliği, erişilebilir fiyatları ve özgün marka iletişimiyle başta gençler olmak üzere kaliteyi uygun fiyata almak isteyen herkesle buluşuyor.

Eduscho’nun fark yaratan özelliklerinin başında özgün marka kimliği geliyor. Tüketicisi ile benzersiz, samimi bir iletişim dili ile buluşan markanın ürün portföyüne web sayfasından, ulusal ve yerel market kanallarından, pazaryerlerinden ulaşılabiliyor.

Eduscho 3’ü1 arada ve 2’si1 arada hazır karışım kahvelerden, çekirdek ve filtre kahveye kadar, her damak zevkine hitap eden geniş bir ürün çeşitliliği sunuyor.

"100 yıllık ama yeni"

Eduscho’nun Türkiye’ye gelişine dair Tchibo Türkiye Pazarlama ve Ürün Direktörü İlknur Aksoy Şen, “Eduscho markası, Tchibo çatısı altında Almanya, İsviçre, Avusturya, Macaristan, Çek Cumhuriyeti, Polonya, Romanya gibi birçok ülkede satışta olan bir marka. Biz de yaklaşık 20 yıldır Türkiye’de olan ve kahve pazarının gelişiminde önemli rol üstlenmiş bir şirket olarak; Türk kahve tüketicisinin dinamiklerini ve beklentilerini sürekli takip ediyor; Tchibo ve Davidoff markalarımızla kahve pazarında farklı ihtiyaç ve damak tatlarına hitap ediyoruz. 100 yıllık bir geçmişi olan Eduscho da temelinde sadelik, eğlence ve erişilebilirlik değerlerini barındıran yapısıyla şirketimizin ürün portföyünde önemli bir yere sahip.” dedi.

Yaptıkları araştırmalara göre Türkiye’deki kahve tüketicilerinin yeniliğe açık olduğunu; çeşitlilik ararken bir yandan da her gün tükettiği kahvesi için fazla kafa yormak istemeden kaliteyi uygun fiyata almayı istediğini aktaran Aksoy Şen; “Kahve tüketicisinin beklediği çeşitiliği ve kolaylığı uygun fiyatlı ürünlerimizle karşılıyoruz. Kahve severleri aradıkları iyi haberle yani yeni kahvemiz Eduscho ile tanıştırıyoruz. Bu lansmanın bizim için bir diğer önemli yanı da şirketimizin hazır karışım kahve pazarına giriyor olması. Bu segmente Eduscho markamızla hızlı bir giriş yaparak oyunun kurallarını iletişim dilimiz, lezzet ve kalitemiz ile değiştirmeye hazırız.” dedi.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir