ebebek’te üst düzey atamalar

ebebek'in yeni genel müdürü ve CEO'su belli oldu.

ebebek’te, iki üst düzey atama gerçekleşti. 1 Ocak 2023 itibarıyla ebebek Genel Müdürü Halil Erdoğmuş, görevini Can Karadeniz’e devretti. 

22 yıldır ebebek'te Genel Müdürlük görevini ifa eden Halil Erdoğmuş, ebebek’in 2030/6 kıta hedefiyle birlikte globalleşen yapısında bundan sonraki süreçte Yönetim Kurulu Başkanı ve Grup CEO olarak şirkette görev almayı sürdürecek.

Yeni organizasyon şemasında farklı ülkelere ait genel müdürlüklerin planlanıyor olması markanın evren perakendecisi olma hedefini destekler nitelikte. Bu hedefe paralel olarak, ebebek’in 2018’de ilk olarak AliExpress ve sonrasında İngiltere Amazon ile başlayan globalleşme yolculuğu İngiltere’ye özel web sitesi ebebek.co.uk üzerinden beta olarak başlamış durumda.

ebebek ailesine Mart 2019’da Mali ve İdari İşler Direktörü olarak katılan Can Karadeniz,  son olarak Mağaza Operasyon Direktörlüğü görevini icra ediyordu. Galatasaray Lisesi ve Koç Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Can Karadeniz, Sabancı Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisansını (Executive MBA) tamamlamıştır. Kariyeri boyunca, denetim, danışmanlık ve hızlı tüketim sektörlerinde finans, insan kaynakları ve ticari fonksiyonlarda çeşitli görevler üstlenen Karadeniz, ebebek’e katılmadan önce E&Y ve PepsiCo firmalarında çalışmış olup İngilizce ve Fransızca bilmekte.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir