Doritos'tan Kalpleri Isıtan "The Best Gift" Reklamı

Doritos, 2016'dan bu yana LGBTQ + topluluğunu ve ailelerini desteklemek amacıyla Doritos Rainbow isimli bir kampanya yürütmeye başlamıştı. Geçtiğimiz günlerde ise "The Best Gift" isimli bir reklam filmi yayınladı.

https://pazarlamasyon.com/dunyaca-unlu-markalarin-super-bowl-2020-reklamlari/

Meksika'da yayınlanan reklam filminde, eşinden ayrılmış bir babanın, oğlunun özel hayatına değinirken gösteriyor. Gerçek bir hayat hikayesine dayanan reklamda babasına tercihini söylemeyen çocuk, arkadaşıyla sürekli birlikte ve çok yakın olması sebebiyle babasının bazı şeylerden şüphelenmesiyle başlıyor. Babası, oğluyla konuşmanın uygun bir yolunu bulmak için Reddit'ten yardım istediği görülüyor. Sonrasında sıcak sahnelere yer verilen reklam filminde, aslında babasının oğlunun tercihlerine saygı duyduğu vurgulanıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=1evuibCr_5g&feature=emb_title

Doritos Rainbow'un 2016'dan beri LGBTQ + bireylere rehberlik ve manevi destek sağlayan bağışlar toplayıp, atölyeler düzenlemesiyle"#PrideAllYear" kampanyası başlamış oldu.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir