Domino’s Türkiye'ye yeni CEO

Domino’s Türkiye'nin yeni CEO'su belli oldu.

Domino’s Türkiye'nin yeni CEO’su 2016’dan bu yana Domino’s Büyümeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Kerem Ciritci oldu.

Domino’s, DP Eurasia Group çerçevesinde yeniden yapılanma kararı alarak 1 Ocak 2022 itibariyle organizasyonunda üst düzey görev değişikliğine gitti. Yeni yapılanma kararıyla birlikte Aslan Saranga Rusya, Gürcistan, Azerbaycan ve Türkiye’yi kapsayan DP Eurasia Group CEO’luğuna devam edecekken, 2016’dan bu yana Domino’s Büyümeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Kerem Ciritci, Domino’s Türkiye CEO’luğunu üstlenecek.

Kerem Ciritci Boğaziçi Üniversitesi mezunu ve INSEAD University The Strategy Executive Programme’ı bitirdi. Ritz Carlton ve Alarko Turizm Grubunda farklı liderlikler alan Ciritci, 16 yıldır Domino’s bünyesinde çeşitli departmanların liderliğini yürüttü. Ciritci yeni atamayla birlikte Domino's Türkiye'de CEO'luk görevini yürütecek.

Kariyer
Marketing Meetup ve Adform'dan işbirliği

Marketing Meetup yaklaşırken etkinliğe destek verecek olan markalar da belli olmaya başladı. Etkinlikte yaka ipi sponsorluğu yapacak olan marka "Adform" oldu.

Bunlar İlginizi Çekebilir