Domino’s’tan yeni logo, yeni slogan, yeni jingle

Domino’s, 25. yılını kutlarken tüketicilerini yeni logo, yeni slogan ve yeni jingle’ıyla buluşturdu.

Domino’s, geçtiğimiz günlerde sona eren Türkiye Pizza Günleri'nin reklam filmiyle yeni logo, yeni slogan ve yeni jingle’ını tanıttı.

25. yılını yeni yüzüyle karşılayan marka, “Bize her yer Domino’s, bizde her şey beraber!” sloganı ile kalp formundaki logosunu tamamlayan lokasyon sembolü ve klasikleşmiş domino taşlarının yanı sıra coşkulu jingle’ı ile dikkat çekiyor.

Dominos’un logo, slogan ve jingle’da değişikliğe gitme kararı hakkında konuşan DP Eurasia Group Pazarlama ve Dijital Genel Müdür Yardımcısı Pınar Lafçı Togay, “Türkiye’nin her lokasyonuna farklı lezzetleri taşıyabilecek altyapı gücümüzle, teknolojik vizyonumuzla, çalışkan ve tutkulu ekiplerimizle   tüketicilerimizin mutluluk anlarını zenginleştirmek için çalışmaya devam ediyoruz. Şunu biliyoruz ki tüketici için anlam inşa etmek, sadece ürün ve hizmetlerle değil kalplere, zihinlere hitap edip hayatlara değer katmakla ilgili. Dolayısıyla bugün artık cesur, genç ve dinamik olma zamanı. Evleri aşıp sokaklara taşma zamanı.  Artık her yerde olma zamanı. Mahallenin ve mahallelinin organik bir parçası olma zamanı. Bu anlayışla geliştirdiğimiz yeni sloganımız, enerjik jingle’ımız ve yenilediğimiz logomuzla tüketicimizle 25 yıldır sürdürdüğümüz hayal ortaklığımızı bambaşka bir boyuta taşıyoruz.” açıklamasında bulundu.

Künye

Reklamveren: Domino’s  

Relamveren Temsilcisi: Pınar Togay, Melis Aydemir, Görkem Akyavuz

Medya Planlama: Zeynep Yuvanç Uslu

Reklam Ajansı: Alametifarika  

Kreatif Direktör: Odisseas Sevsevme, Kaan Ayçe, Ozan Özüm Özbey

Yaratıcı Grup Liderleri: Anıl Bağcık, Dilan Bayar  

Yaratıcı Grup: Burak Çolak, Barış Cihan Peşmen, İlayda Öntülmüş, Seda Nur Hazır, Bilal Gül, Derya Kılıç

Müşteri İlişkileri: Duygu Yılmaz

Stratejik Planlama: Berra Katlav, Mervenaz Mete, Tuğçe Aydın

Ajans Prodüksiyon: Merve Haklı Müzik: Nilinişleri  

Post prodüksiyon: Sinefekt

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir