Domino’s’tan yeni logo, yeni slogan, yeni jingle

Domino’s, 25. yılını kutlarken tüketicilerini yeni logo, yeni slogan ve yeni jingle’ıyla buluşturdu.

Domino’s, geçtiğimiz günlerde sona eren Türkiye Pizza Günleri'nin reklam filmiyle yeni logo, yeni slogan ve yeni jingle’ını tanıttı.

25. yılını yeni yüzüyle karşılayan marka, “Bize her yer Domino’s, bizde her şey beraber!” sloganı ile kalp formundaki logosunu tamamlayan lokasyon sembolü ve klasikleşmiş domino taşlarının yanı sıra coşkulu jingle’ı ile dikkat çekiyor.

Dominos’un logo, slogan ve jingle’da değişikliğe gitme kararı hakkında konuşan DP Eurasia Group Pazarlama ve Dijital Genel Müdür Yardımcısı Pınar Lafçı Togay, “Türkiye’nin her lokasyonuna farklı lezzetleri taşıyabilecek altyapı gücümüzle, teknolojik vizyonumuzla, çalışkan ve tutkulu ekiplerimizle   tüketicilerimizin mutluluk anlarını zenginleştirmek için çalışmaya devam ediyoruz. Şunu biliyoruz ki tüketici için anlam inşa etmek, sadece ürün ve hizmetlerle değil kalplere, zihinlere hitap edip hayatlara değer katmakla ilgili. Dolayısıyla bugün artık cesur, genç ve dinamik olma zamanı. Evleri aşıp sokaklara taşma zamanı.  Artık her yerde olma zamanı. Mahallenin ve mahallelinin organik bir parçası olma zamanı. Bu anlayışla geliştirdiğimiz yeni sloganımız, enerjik jingle’ımız ve yenilediğimiz logomuzla tüketicimizle 25 yıldır sürdürdüğümüz hayal ortaklığımızı bambaşka bir boyuta taşıyoruz.” açıklamasında bulundu.

Künye

Reklamveren: Domino’s  

Relamveren Temsilcisi: Pınar Togay, Melis Aydemir, Görkem Akyavuz

Medya Planlama: Zeynep Yuvanç Uslu

Reklam Ajansı: Alametifarika  

Kreatif Direktör: Odisseas Sevsevme, Kaan Ayçe, Ozan Özüm Özbey

Yaratıcı Grup Liderleri: Anıl Bağcık, Dilan Bayar  

Yaratıcı Grup: Burak Çolak, Barış Cihan Peşmen, İlayda Öntülmüş, Seda Nur Hazır, Bilal Gül, Derya Kılıç

Müşteri İlişkileri: Duygu Yılmaz

Stratejik Planlama: Berra Katlav, Mervenaz Mete, Tuğçe Aydın

Ajans Prodüksiyon: Merve Haklı Müzik: Nilinişleri  

Post prodüksiyon: Sinefekt

Kariyer
Sokağın ritmi ve gençlerin enerjisi IN STREET'e ilham oluyor

Sokağın ritminden, gençlerin enerjisinden ve dansın dinamizminden aldığı ilhamla spor yaşam tarzını benimseyen Türkiye’nin sneaker ve spor giyim zinciri IN STREET, 360 derece ördüğü pazarlama stratejisi ile tüketicisine en etkin yollardan ulaşıyor. Kampanyalar, dijital pazarlama faaliyetleri, mağaza açılış etkinliği, CRM çalışmaları ve televizyon reklamı gibi pek çok kanalı iş süreçlerine dahil eden marka, “Sokağın, Tarzın, Sneaker’ın” söylemiyle gençlere temas ediyor.

Bunlar İlginizi Çekebilir