Domino’s'tan acil durum pizzası

Domino's, işlerin ters gittiği günler için "Acil Pizza" hizmetiyle ücretsiz pizza vaat ediyor.

Domino's, işlerin ters giittiği günlerde tatlı bir kaçamak için "Acil Pizza" hizmeti sunmaya başladı.

"Emergency Pizzas" adını verdiği acil durum pizzaları, dijital sipariş veren müşterilerine özel ücretsiz orta boy iki malzemeli pizza vaat ediyor. Pizzalarının yer aldığı ambalaj, acil durum kapı açma kutularını anımsatıyor ve üzerinde uyarı mesajı taşıyor.

11 Şubat tarihine kadar geçerli olan programda sipariş verebilmek için Domino's Rewards programına üye olmak ve bir hafta içinde sisteme giriş yapmak gerekiyor.

Domino's Kıdemli Başkan Yardımcısı Kate Trumbull yeni kampanyayla ilgili olarak, "Belki yemeği yakmışsınızdır, elektrikler gitmiştir ya da belki kayınpeder ve kayınvalideniz haber vermeden uğramışlardır. Acil durumunuz ne olursa olsun, Domino's ücretsiz bir pizza ile her şeyin daha iyi olabileceğine inanıyor. Günlük hayatta bu kadar belirsizlik olduğunda, herkesin bir noktada bir pizza ile neşeleneceğine inanıyoruz. Belki de en zor kısım, Acil Pizza'nızı ne zaman kullanacağınıza karar vermektir!" açıklamasında bulundu.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir