Dizi ve filmlerdeki kurgusal karakterlerin çocukları nasıl olurdu?

Brezilyalı dijital sanatçı Hidreley Leli Diao, dizi ve filmlerdeki kurgusal karakterlerin çocuklarının fotorealist portrelerini yapay zekâ yardımıyla oluşturdu.

Brezilyalı dijital sanatçı Hidreley Leli Diao, ikonik ekran çiftlerinin çocuklarının yapay zekâ ile nasıl görüneceği fikrinden yola çıkarak hayal gücünü bir adım öteye taşıdı. Sanatçı, FaceApp, Remini ve Gradiente araçlarını kullanarak ünlülerin yüzlerini birleştirerek hayali karakterlerin fotorealist portrelerini oluşturdu.

Dizi ve filmlerde yer alan ve birbirlerine kavuşamayan karakterlerin hayali çocuklarını tasvir ederek görselleştiren sanatçı, Photoshop yardımıyla son dokunuşları yaparak hayali çocukların ikonik karakterlere benzemesini sağladı.

Diao'nun tasarımlarında; Grease filminden Danny Zuko ve Sandy Olsson, The Amazing Spider-Man filminden Gwen Stacy ve Peter Parker, Friends dizisinden Rachel Green ve Ross Geller yine Friends'ten Chandler Bing ve  Monica Geller, Wednesday dizisinden Wednesday Addams ve Tyler Galpin, Back to the Future filminden Marty McFly ve Jennifer Parker karakterlerinin çocukları yer alıyor.

Grease - (Danny Zuko Sandy Olsson)

The Amazing Spider-Man (Gwen Stacy ve Peter Parker)

Friends (Rachel Green ve Ross Geller)

Friends (Chandler Bing ve  Monica Geller)

Wednesday (Wednesday Addams ve Tyler Galpin)

Back to the Future (Marty McFly ve Jennifer Parker) 

Sanatçı aynı zamanda insanlığa yardım etmek için de yapay zekâyı kullanıyor. Diao, bunun gibi projeler üzerinde çalışmadığı zamanlarda, kayıp kişileri bulmak için yapay zekâ ile yaşlandırma tekniği kullanıyor.

 

 

 

 

 

Bu gönderiyi Instagram'da gör

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hidreley Diao (@hidreley)'in paylaştığı bir gönderi

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir