Digital Excellence Program'ın 18. dönem kayıtları başladı

Digital Excellence Program'ın 18. dönemi 29 Ekim'de başlıyor.

Pazarlamasyon Akademi’nin kapsamlı dijital pazarlama eğitimi "Digital Excellence Program" 18. dönemi ile 29 Ekim'de online olarak başlıyor.

İçerisinde; Dijital Pazarlama Ekosistemi - Trendler, Google ADS, SEO, E-Ticaret, Google Analytics, Facebook & Instagram Reklamcılığı gibi dijital pazarlamanın temelini oluşturan birçok dersi barındıran Digital Excellence Program, 18. döneminde online olarak gerçekleşecek. Türkiye’nin dijital pazarlama anlamında en yetkin markalarında çalışan birbirinden tecrübeli eğitmenlerimiz eşliğinde başlayacak olan Digital Excellence Program, her hafta Cumartesi günü gerçekleşecek ve  toplamda 7 hafta sürecek.

Digital Excellence Program'ın eğitmen kadrosu ise şu şekilde;

Aykut Alçelik / Founder, GrowthPack

Doğuş Grubu ve Güney Koreli SK Grubun birlikte hayata geçirdiği pazar yeri girişimi n11.com’da Kıdemli Dijital Kanallar Yöneticisi olarak çalışan Aykut, daha önceden de on9 Bilgi Teknolojileri, Moreclick Reklam Ajansı, DeFacto ve Doğan Online bünyesindeki hepsiburada.com, yenicarsim.com, daybuyday.com ve altincicadde.com gibi sitelerin dijital pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesinde görev aldı. Google AdWords, Google Analytics ve Facebook yeterlilik sertifikalarına sahip olan Aykut, Turkcell Blog ve çeşitli platformlarda sektörel yazılar yazmaktadır. 

Uğur Eskici / Founder, Kriko

Uğur, Türkiye'nin önde gelen Büyüme Pazarlaması ve SEO Tabanlı Growth Marketing danışmanlığı olan Kriko'nun kurucusudur. Son 9 yılında eBay Türkiye (Gittigidiyor) ve N11'in SEO operasyonlarının başında yer aldı. Buna ek olarak, marka ve diğer ekipler içinde farklı birçok projelere öncülük etti ve yönetti. Uğur, 15 yıldan fazla bir süredir dijital pazarlama ve e-ticaret sektöründe faaliyet göstermektedir. Kriko, ayda 1 Milyar+ trafik yönetiyor ve eBay Türkiye (Gittigidiyor), BNP Paribas (TEB), Hepsiemlak, Sixt, Letgo, Bilyoner, Corendon Airlines, Onedio, Teknosa, Evidea, Mavi, Estee Lauder, Vakko, A101, gibi şirketlere hizmet veriyor. Uğur, ayrıca çeşitli üniversitelerde de dersler veriyor, düzenli olarak dijital ve kariyer konferanslarına da konuşmacı olarak katılıyor.

Mesut Şefizade / Kurucu, D-Dat

Yeditepe Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik bölümünü bitirdikten sonra İngiltere'de University of Sussex'te Uluslararası Pazarlama Yüksek Lisansını tamamladı. Dünyanın ilk arama motoru reklam ajansı olan iProspect'e 2012 Mart ayında katılan Mesut, şu anda Performans Pazarlaması Müdürü olarak görev almaktadır. Google, Youtube ve sosyal medya reklamları konusundaki dijital pazarlama uzmanlığını birçok farklı sektörden farklı markayla paylaşmaktadır. Müşterilerin bilinirlik arttırma hedefine veya e-ticaret altyapısına sahip ise satış hedeflerine göre performans pazarlama stratejisine yön vermektedir. Bunun yanı sıra kullanıcıların satın alma yolculuğundaki adımlarını analizleyerek etkili dijital medya satın alma yönetimi konusunda da markalara destek vermektedir. Çalıştığı markalar arasında; Adidas, Reebok, Opel, Nivea, Tchibo, Mattel gibi sektöründe öncü oyuncular bulunmaktadır. 2018 Haziran-2021 Haziran ayları arasında da Groupm bünyesinde bulunan m/SIX şirketinde çalışmaya başlayan Mesut, Head of Digital olarak görev aldı. Şimdi kurucusu olduğu D-Dat’ta başta ihracat yapan, yurtdışında bulunan iş ortaklarının tüm dijital pazarlama süreçlerine danışmanlık veriyor. Bunlara ek olarak Pazarlamasyon, Webrazzi, Yeditepe Üniversitesi E-Ticaret bölümü gibi platformlarda dijital pazarlama üzerine sertifikalı eğitimler vermektedir.

Recep Murat Dağlı / E-Ticaret Müdürü, A101

Avansas, Modanisa, Koton, DeFacto şirketlerinde yönetim tecrübesi bulunan Murat DAĞLI; dijital performans kanalları, online B2B, online B2C, cross border expansion, Omnichannel, segmentasyon, CRM, UI/UX, monobrand/multibrand yönetimi gibi konularda 10 yılı aşkın deneyim sahibidir. 

Eren Holding’de altı farklı markanın yurt içi ve yurt dışı dijital operasyon süreçlerini yöneten Murat Dağlı şu an A101 E-Ticaret Müdürü olarak görev yapmaktadır.

Yasin Kaplan / Founder, MooF Digital Agency

2008 yılından bu yana kurucusu olduğu Moof Dijital Reklam Ajansı ve Dijital Pazarlama Okulu kurumları kapsamında birçok kuruma veri odaklı dijital pazarlama, performans pazarlaması konularında eğitimler ve onlarca farklı sektörde yüzden farklı markaya da dijital yolculuklarında danışmanlık vermektedir. Aynı zamanda birçok üniversitede yüksek lisans dersleri verip, Koç Üniversitesi Girişimcilik Merkezi, Kuveyt Türk Lonca, QNBeyond, GS 1905Ventures gibi start-up geliştirme merkezlerinde mentorluk yapmaktadır.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir