Digital Excellence Program'da erken kayıt dönemi için son 2 kontenjan

21 Mayıs'ta başlayacak olan Digital Excellence Program'da erken kayıt dönemi için son 2 kontenjan kaldı!

Pazarlamasyon Akademi tarafından düzenlenen ve katılımcılara kapsamlı bir dijital pazarlama eğitimi sunan Digital Excellence Program, 21 Mayıs’ta eğitimlerine başlıyor. 21 Mayıs'ta başlayacak olan Digital Excellence Program'da erken kayıt dönemi için ise son 2 kontenjan kaldı.

Farklı sektörden katılımcılara sağladığı dijital pazarlama eğitimleri ile bu alanda gelişim kaydetmelerini sağlayan Digital Excellence Program, aynı içerik ve eğitmen kadrosuyla; Dijital Pazarlama Ekosistemi, SEO, E-Ticaret, Google ADS, Google Analytics ve Instagram - Facebook Reklamcılığı başlıklarında, uygulamalı dersler eşliğinde online olarak gerçekleşecek.

Türkiye’de diijital pazarlama alanındaki en yetkin isimlerden oluşan eğitmen kadrosu ile başlayacak olan Digital Excellence Program’ın 17. dönemi, her hafta Cumartesi günü gerçekleşecek ve toplamda 7 hafta sürecek.

Erken kayıt fırsatlarını buradan değerlendirebilirsiniz.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir