İnternet Reklamcılık Teknolojileri Fuarı DGMEXPO TURKEY 5 Mayıs’ta İstanbul’da

Günümüzde yükselişi önlemez bir noktaya varan dijital pazarlama, artık reklam ve PR sektörünün yeni ve vazgeçilmez aracı olarak kullanılıyor. Sosyal medyanın gücünün her geçen gün arttığı çağımızda, firmalar, markalarını basılı materyaller yerine dijital ortamlarda hedef kitlelerine ulaştırmayı tercih ediyor.

Dijital Çağın Dijital Fuarı

Fuarcılık sektöründe sürekli inovatif adımlar atarak ilerleyen Demos Fuarcılık, yine bir ilki gerçekleştirerek, 5 – 6 – 7 Mayıs 2016 tarihlerinde DIGITAL MARKETING EXPO (DGMEXPO)’yu sektörün huzuruna sunuyor. Bu yeni organizasyonda fuarda yeni reklam ve pazarlama mecraları reklam verenlerle buluşacak.

Dünyada birçok örneği olan ve büyük ziyaretçi kitleleri tarafından ziyaret edilen bu fuar, dijital reklamcılığın gelişmesi ve daha geniş kitleler tarafından kullanılabilir hale gelmesinin yanı sıra yeni bir pazar yaratılması açısından da oldukça ilgi çekici olacak.

Reklam Sektörünün Yeni Adresi

İstanbul Pullman Convention Center’da yapılacak DGM EXPO 2016’da mobil medya sektöründeki önemli karar sahipleri ve reklam verenler bir araya geliyor. Bu pazarda kalıcı olmak isteyen markalar, DGM EXPO sayesinde bu yeni reklam seçeneğinin gücünü anlayacak ve bir çok yeni seçenek bulma imkanını yakalayacaklar.

Fuar’a Kimler Katılıyor? 

Mobil Reklam Ağları, Sosyal Medya Ağları, Dijital Reklam ve Kreatif Ajanslar, Sosyal Medya Ajansları Dijital Medya Planlama Ajansları , E-İş /E-Ticaret Yazılımları, Web Tasarım Şirketleri, E-Ticaret Destek Teknolojileri PR Ajansları kısaca dijital medya dünyasının tüm bileşenleri DGMEXPO da yerlerini alacaklar.

Fuarda ayrıca; Pazarlama yöneticileri, iletişim, yönetim ve yöneticileri, danışmanlar, yönetim kurulu başkanları, girişimciler, işletme sahipleri, dijital pazarlamacılar tek bir çatı altında buluşacak ve hepsi yenilikler ile tanışma fırsatını yakalayacaklar.

Türk medya sektöründe büyük ses getirmesi planlanan ve ziyaretçilerine dijital dünyanın kapılarını açacak büyük buluşma olan Dijital Marketing Expo’yu kaçırmayın.

Detaylı bilgi için: www.dgmexpo.com

[video width="1920" height="1080" mp4="http://www.pazarlamasyon.com/wp-content/uploads/2016/03/pazarlamasyon.mp4"][/video]

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir