Deterjanınız çamaşır makinenizi de temizliyor mu?

Persil, Kadıköy'de CGI tekniği ile sanal bir deneyim yaşatarak görsel bir şölen sundu.

Persil, "Sadece hijyenik ve ferah bir çamaşır makinesi ile gerçekten temiz çamaşırlara sahip olabilirsiniz" fikrinden yola çıkarak geliştirilen enzim teknolojisi ile çamaşır makinesindeki kir ve kötü kokulara çözüm yolu sunarken, aynı zamanda temiz çamaşırlar elde etmenize olanak sağlıyor.

Persil Jel, bir önceki formülüne kıyasla şimdi daha güçlü leke çıkarma ve parfüm etkisiyle lekeleri derinlemesine çıkarma vaadi sunarken; bu konsepti Kadıköy’deki en bilindik sokaklardan birine taşıyor ve CGI tekniği ile sanal bir deneyim yaşatarak görsel bir şölen sunuyor.

 

 

 

 

 

Bu gönderiyi Instagram'da gör

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Persil Türkiye (@persiltr)'in paylaştığı bir gönderi

Persil CGI: Deterjan ve sanatın ortak noktası

  • Video için kullanılan CGI teknikleri Persil Jel’in faydalarını gösterebilmek için büyük bir titizlikle hazırlandı. 
  • Lokasyon seçimi de özenle yapılarak, videoya mükemmel bir fon sağlandı. Işıkların ayarlanması, güneşin açısının belirlenmesi ve çeşitli nesnelerin yerleştirilmesi ile CGI dünyası gerçek hayatla bütünleşti.
  • Hareketli kamera teknikleri, gerçekçi bir deneyim sağlamak adına kullanıldı. Görüntülerin track edilmesi ve dijital kamera ile aynı hareketleri takip eden bir kamera sistemi oluşturulması, gerçekçilik duygusunu üst bir mertebeye çıkarttı.
  • Ayrıca, CGI görselle kameranın birleşiminde yer alan tabela, direk, trafik ışığı gibi nesneler rotoscope yöntemi ile ayrıştırılarak gerçekçiliğin artması sağlandı.
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir