Dengage’e yeni pazarlama müdürü

Dengage’de pazarlama müdürü olarak görev alacak isim belli oldu.

Yeni nesil pazarlama teknoloji firması Dengage’in pazarlama müdürlüğü görevine Sercan Yenipazar atandı.

Kariyeri boyunca etkinlik, deneyimsel pazarlama ve iş geliştirme alanlarında birçok yerel ve global markaya hizmet veren Sercan Yenipazar, yaklaşık 15 yıllık profesyonel iş yaşamı süresince Tasarımhane, Kapital Medya(MediaCat), itworks! gibi şirketlerde çalıştı. Son olarak Google ve Youtube başta olmak üzere Turkcell, istegelsin, Garanti BBVA, App Samurai, Stroyly, GirVak gibi önemli müşterilerin proje direktörlüğü görevini üstlenen Yenipazar, yeni dönemde Dengage’in global dijital ve konvansiyonel tüm pazarlama faaliyetlerine liderlik edecek.

Dengage, derin endüstri bilgisiyle kanallar arasında uçtan uca tam anlamıyla kişiselleştirilmiş müşteri yolculukları yaratarak markaların tüketiciyle etkileşim kurmalarını sağlayan ve dijital pazarlamada başarıyı arttıran müşteri odaklı yeni nesil bir dijital pazarlama platformu olarak faaliyet gösteriyor. 

 

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir