Daniele Santarelli, Bosch Ev Aletleri için kamera karşısında!

Bosch Ev Aletleri, yeni reklam filminde A Milli Kadın Voleybol Takımı Başantrenörü Daniele Santarelli ile birlikteliğe imza attı.

Geçtiğimiz yıllarda yeni kampanyası “Tam Bi’ Bosch” ile genç bir iletişim dili yakalayan Bosch Ev Aletleri, bu yıl da devam eden mevcut iletişimini özel bir markalı içerik projesiyle taçlandırıyor. Projede A Milli Kadın Voleybol Takımı Başantrenörü Daniele Santarelli, Bosch Ev Aletleri için kamera karşısına geçiyor ve ortaya eğlenceli bir markalı içerik filmi çıkıyor. 

Geçtiğimiz yaz Filenin Sultanları ile tüm turnuvaları kazanarak hepimizi gururlandıran ve bu sene de hem Milletler Ligi’nde hem de Olimpiyat Oyunları’nda büyük başarılara imza atması beklenen Daniele Santarelli, voleybol dolu yaz öncesi Bosch Unlimited 7 Kablosuz Dikey Süpürge için hazırlanan iki dakikalık filmde hünerlerini sergiliyor.

Hedef kitleye ‘Unlimited Challenge’’ ve ‘’Unlimited Taktikler” mesajıyla seslenen ve iki bölümden oluşan markalı içerik filminde, başlangıçta davetsiz misafirlerin hikâyeye dahil olmasıyla izleyiciye keyifli anlar yaşatılırken ikinci bölümde Unlimited 7 Kablosuz Dikey Süpürge’nin sınır tanımayan esnekliğine, çekim gücüne ve yüksek performansına vurgu yapılıyor.  

Daniele Santarelli’nin kamera karşısındaki keyifli anlarını izleyeceğimiz yeni markalı içerik kampanyası, Circus imzası taşıyor. Yapım sürecini Mental Film’in üstlendiği projenin yönetmen koltuğunda ise Gizem Serhan oturuyor. 

Künye

Reklam Başlığı: Unlimited 7 X Santarelli | Tam bi’ Bosch

Reklamveren: Bosch Ev Aletleri

Reklamveren Temsilcileri: Özlem Koçdar, Mine Soner Temurtaş, Bahar Ezgi Uysal, Zeynep Begüm Çelik

Reklam Ajansı: Circus

Kurucu Ortaklar: Fulya Gülcen, Öyküm Safioğlu, Özer Sata

Yaratıcı Ekip: Özer Sata, Sezgin Rızaoğlu

Müşteri Yönetimi: Berk Yılmaz

Kampanya Stratejisi: Öyküm Safioğlu

Medya İlişkileri ve Stratejisi: Fulya Gülcen

Ünlü Anlaşması ve Yönetimi: Sibel Teoman

İçerik Ekibi: Sercan Erol, Dilara Gürer

Ajans Prodüktörleri: Ayça Yılmaz

Prodüksiyon Şirketi: Mental Film

Yönetmen: Gizem Serhan

DOP: Fırat Lita Sözbir

Yapımcı: Berkay Tahmaz

Post Prodüksiyon: ABT İstanbul

Müzik / Vokal: Ege Çubukçu / 3k1a

Dublaj: Mehmet Sevinç

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir