Dagi'nin yeni reklam yüzü Birce Akalay

Dagi yeni sezon koleksiyonunu Birce Akalay ile tanıtıyor.

Yeni dönem marka yüzü olarak Birce Akalay ile anlaşan Dagi reklam filminde, Akalay’ın yoğun iş temposu ve hayatında yaptığı tercihleri konu alıyor.  

Birce Akalay'ın yüzü olduğu reklam filminde ile “Birce sence?” sloganıyla Akalay'ın kendini rahat hissetmenin ve özgün tarzını yaratmanın önemine vurgu yapılıyor. Dagi’nin ev & uyku giyimden spor giyime, iç giyimden rahat giyime uzanan zengin koleksiyonunun gösterildiği filmde Akalay, “içinden geldiği gibi” yaptığı dokunuşlarla, yarattığı farkları gösteriyor. 

Kalıplara sıkışmayan şıklık
Dagi Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Roda Palaoğlu, Birce Akalay ile hazırladıkları reklam filmi hakkında şunları söyledi: "Dagi ‘içinden geldiği gibi’ giyinmek isteyenlere hem rahatlık hem de şıklık vaadediyor. Günün her saati rahatlığından ve şıklığından ödün vermeyen, trendlerden vazgeçmeyenler için hazırladığımız koleksiyonu tanıtacağımız reklam fikri ortaya çıktığında hepimizin aklına tereddütsüz Birce’nin adı geldi. Birce’nin kendine has tarzı Dagi’ye çok yakıştı."

Künye

Reklamveren: Dagi

Reklamveren Yetkilileri: Roda Palaoğlu, Büşra Yetimova, Ecem Göğceloğlu, Efe Üstünkal, Selenay Kübra Koçer, Arçi Kuzey Moldovan, Ecem Şen

Kreatif Direktör: Varol Döken

Kreatif Ekip: Feyza Küçükaltıntaş, Eda Dereli

Müşteri İlişkileri Ekibi: Funda Hergül Akın, Clara Sera Altıparmak, Zelda Hatem

Stratejik Planlama Ekibi: Zeynep Yağcı Yıldızlı, Çağla Keskin

Prodüksiyon Direktörü: Zeynep Doğu

Prodüksiyon Şirketi: Kala Film

Yönetmen: Deniz Özgün

Post Prodüksiyon Şirketleri: Post Brothers, Magic Post

Müzik: 25m2

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir