Crocs yeni spor ayakkabısı Juniper'ı tanıttı

İkonik modelinden ödün vererek bağcıklı ayakkabı üreten Crocs, Juniper'ın çıkacağı tarihin sinyallerini verdi.

Crocs markası hakkında insanlar iki farklı görüşe sahip. Kimisi bu markanın ürünlerini çok severken kimisi de bu ürünleri ya anlamsız ya da gereksiz buluyor. Marka bu iki farklı görüşe sahip kişileri ortak noktada buluşturmak için ise Salehe Bembury tarafından tasarlanan yeni bir spor ayakkabı piysaya sürüyor. Ayakkabı bazı ikonik özelliklerini korurken, iddialı bağcıksız ayakkabı tarzındansa ödün veriyor.

Crocs'un bu yeni çıkaracağı spor ayakkabının özel bir ismi var: Juniper. Crocs, Juniper'ın piyasaya sürülmesinden önce bile "spor ayakkabı" üretiyordu ancak bunlar, Echo bağcıksız ayakkabı ve "On the Clock" adı verilen iş ayakkabısı gibi daha amaca yönelik deneylerdi.

Pollex Clog'u yaratmak için daha önce Crocs'la ortaklık kuran Bembury, kullandığı dokular ve renk şemalarıyla farklı bir yaklaşıma sahip. 2021'den beri işbirliği halinde olduğu Crocs markası bu yeni yolunda da kendisiyle devam etme kararı almış durumda. Spor ayakkabının ilk renk grubu; şeftali, yeşil ve mavi tonlar sunuyor ve sosyal medyada İlkbahar/Yaz 2024 döneminin sinyalini veriyor.

Ayakkabı, burun kısımlarında bulunan havalandırma deliklerini koruyor fakat daha küçük boyutlarda. Crocs markasının ilk spor ayakkabısı kullanıcılarına bağcıklı olsa bile aynı konforu sağlamayı vaad ediyor. 

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir