Cornetto: "Aleyna Tilki ile kalpleri erit"

Cornetto’nun yeni reklam filmi yayında.

Cornetto’nun bu seneki yaz şarkısını daha önce “Nasılsın aşkta?” ve “Bu benim masalım” şarkılarının sahibi olan Aleyna Tilki seslendirdi.

Aşkta kural tanımayanlara destek vermek için kalıpların dışındaki flörtleri ekrana taşıyan Cornetto, Aleyna Tilki önderliğindeki İlk Yandım Ekibi ile ilk adımı atarken donakalanların imdadına koşuyor. Reklam filmi ve klip boyunca Aleyna Tilki, sosyal baskılar sebebiyle bir araya gelmeyeceği düşünülen, önyargıları olan kişilere Cornetto Aşk Ateşi’yle yardımcı oluyor. 

Reklam filmi ve klibin genel yönetmenliğini gerçekleştiren Aleyna Tilki “Şarkının da klibin de hikâyesi aşk klişelerini yıkmak. Mesela uzun boylu kızla kısa boylu erkek, punk dinleyen çocuklar arabesk dinleyen kız olmaz derler. Biz Aşk Ateşi klibiyle bu öğrenilmiş önyargıları yıkmak istiyoruz çünkü birini sevmek demek tamamen karşındaki kişiyle ilgilidir. Zaten zamanla sevdiğiniz kişiyle uyuşuyorsunuz. Şarkının sözlerinde de zaten “erisin tüm buzlar aşk ateşiyle” diyor, herkesin buzlarını eritmesi lazım. O tabuların yıkılması lazım. Konu aşk olunca ben de çok açık bir insanım, hiçbir buzum yoktur.” dedi.

Haftanın Web3 gelişmeleri artık YouTube'da!

Haftanın en önemli Web3 gelişmelerini meraklılarıyla buluşturan "Haftanın önemli Web3 gelişmeleri" artık YouTube'da!

Bunlar İlginizi Çekebilir