Coca Cola'nın Organik İçeceği “Honest Tea” Tanıtıldı

Sağlığımızı tehdit eden en büyük faktörlerden biri hepinizin de bildiği üzere olumsuz beslenme şeklidir. Çoğu organik olmayan, çok şekerli ürünler de bu konuda başı çekmektedir. İçecek açısından da durum böyledir. Şekerli içeceklerin kullanım oranı ise dünyada genelinde çok fazladır.

Bu işin içinde hatta en önde yer alan isimlerden birisi şüphesiz ki Coca Cola. Fakat bu kez farklı farklı bir işe imza atıp organik ve şeker kullanım oranı az olan bir ürünle karşımıza çıktı. The Coca Cola Company'nin alt markalarından biri olan Honest Tea için yeni bir marka kampanyası başlattı.

"Small decision. Big impact" isimli kampanyada, içecek seçiminin önemi ve içecek tedariği yapan çiftçilerin nasıl etkileneceği de animatik bir reklam filmiyle anlatılıyor. Açık hava reklamları ile desteklenen kampanya, aynı zamanda el yapımı minyatür stop-motion animasyon reklamlar ile de devam ettiriliyor.

Çıkardığı Honest Kids ürünüyle de kategorisini zenginleştiren Honest Tea, çocukların içtikleri meyve suyunda şekeri azalttığı ve sadece meyvenin doğal şekerinin kullandığı bilgisi de veriyor.

16 Temmuz'da yurt dışında piyasaya sürülecek olan Honest Tea'nin Türkiye'de ne zaman satışa sunulacağı ise merakla bekleniyor.

https://www.youtube.com/watch?v=DlESYpPEFXE
https://www.youtube.com/watch?v=tXbqzm7vfOo
Meta'ya 3,2 milyar dolarlık dava açıldı

Açılan davada, Meta'nın bir kişinin tekelinde olduğu ve adil olmayan şartlarda dayatma yaptığı iddia ediliyor.

Bunlar İlginizi Çekebilir