Coca Cola, tüketicilerle iletişim şeklini değiştirme çabasının bir parçası olarak Eylül ayında başlattığı 'Real Magic' marka platformunu kullanarak Noel'i kutluyor

Coca-Cola, ailelerin ve arkadaşların tatil sofralarında yolunu bulurken, marka, sezonla eş anlamlı olan topluluk ve birlikteliğin gerçek büyüsünü kutlayan yeni bir kampanya başlatıyor. Coca-Cola, bu Noel'de, markanın 'Gerçek Büyü' felsefesinin altında yer alan ilk reklam filminin lansmanı ile insan bağlarının gerçek büyüsüne ışık tutuyor.  Basit bir şenlik sevinci ve katılım mesajına dayanan “Noel'de Gerçek Sihir”, bir dizi dijital aktivasyonla desteklenen kısa bir film içeriyor. Canlandırıcı film, hayal gücü ve tatil ruhu bir topluluğun iyi niyetini toplayan ve şenlikli bir yemek ve bir kola üzerinde ortak bir sihir anı yaratan bir çocuğu gösteriyor.

https://www.youtube.com/watch?v=VcIK6yVJQvE

Global pazarlama şefi Manolo Arroyo, “Bu, Coca-Cola için yeni Real Magic marka felsefesi kapsamındaki ilk Noel kampanyamız” diyor. "Coca-Cola her zaman Noel'in büyüsüne inanmıştır ve bu yılki kampanyamız insan bağlantılarının gerçek büyüsünü kutluyor. Kalbinde basit ve canlandırıcı bir birlik, kapsayıcılık ve pozitiflik mesajıyla, büyülü bir Noel için ihtiyacımız olan tek şeyin toplulukla ve sevdiklerimizle paylaşılan anlar olduğunu hatırlatmayı amaçlıyor.”

DentsuMB UK ajansı tarafından hazırlanan ve Rogue Films'den Sam Brown tarafından yönetilen 2:34 dakikalık reklam filmi ve bir dizi daha kısa versiyonu olmak üzere, 15 Kasım'da TV'de gösterime gireceği Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada da dahil olmak üzere 90'dan fazla ülkede izlenime sunulacak.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir