cian istanbul’a yeni kreatif direktör

cian istanbul yeni kreatif direktörünü seçti.

Sektörün deneyimli isimlerinden Emre Reisoğlu, cian istanbul’un yeni kreatif direktörü oldu.

Sırasıyla Zebra Design Factory, Frög, Grey İstanbul, McCann İstanbul, Concept, Büro gibi yerel ve global ajanslarda sanat yönetmenliği; Karbonat ve PunchBBDO’da kreatif ekip yöneticisi olarak görev yaptı.

Kariyeri boyunca Honda, Volkswagen, The Coca-Cola Company, HSBC, Turkcell, Nef, Eti, P&G, Unilever, Vestel, Petrol Ofisi, DenizBank, Doğuş Otomotiv, Pakmaya gibi ulusal ve uluslararası birçok markaya hizmet verdi. 150’den fazla yurt içi ve yurt dışı ödüle layık görüldü. Lürzer's Archive’da 6 çalışması yayınlandı.

Ajans Başkanı Cihan Kavaklıpınar, yeni yapılanmayı “Emre ile birlikte daha önce de ödüller kazanan, etkili kampanyalar üretmiştik. Onun liderliğinde ajansımızın ve kreatif ekibimizin, markalarımızın gücüne güç katacak işler çıkaracağından eminim. Kendisine hoş geldin diyorum ve başarılar diliyorum.” sözleriyle değerlendirdi.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir