Chippin'le market alışverişin kapında

Chippin; kullanıcılarına karta, POS’a, paraya dokunmadan, temassız ve ödeme limitlerine takılmadan alışveriş deneyimi sunuyor.

Global ölçekte etkisini gösteren dijitalleşme, mobil ödeme dünyasına da ivme kazandırdı. Mobil ödeme tercihten çok bir ihtiyaca dönüştü. Chippin, pazardaki bu ihtiyacı önceden sezen öncü bir yaklaşımla Türkiye’nin ilk mobil ödeme özellikli sadakat uygulaması olarak 2016 yılında hayata geçti. Chippin, kullanıcılarına karta, POS’a, paraya dokunmadan, temassız ve ödeme limitlerine takılmadan alışveriş deneyimi sunuyor.

Chippin Market'ten istegelsin

Son yılların en başarılı mobil girişimlerinden biri olan istegelsin işbirliği ile birçok farklı kategoride çeşit çeşit ürün, Chippin kullanıcılarının elinin altında olacak. Yapılan alışverişler istegelsin’den soğuk zincir tedariki bozulmadan, tercih edilen saat aralıklarında adreslere teslim edilebilecek. Üstelik Chippin Market’ten yapılacak ilk 150 TL üzeri alışverişte 25 TL Chippin kazanma fırsatı kullanıcıları bekliyor. Üstelik ödemelerini Yapı Kredi World kart ile yapan kullanıcılar 25 TL de World puan, toplam da 50 TL fayda kazanacaklar. 

Tanı Genel Müdürü Sabri İnci Chippin’in market yapısı ve istegelsin İşbirliği ile ilgili şunları aktardı: "Chippin ile müşterilerimizi merkeze alarak, onların günlük ihtiyaçlarını bir mobil uygulama içerisinde birleştiren, mobil ödeme kolaylığı ve yeni eklenen özellikleri ile sürekli gelişen bir platform olma yolunda ilerliyoruz. Chippin’e kazandırdığımız Market özelliği, müşterilerimizin günlük alışveriş ihtiyaçlarını tek bir uygulama ile yönetebilmelerini sağlayacak. Bu kapsamda e-ticaret alanına hızlı ve etkili giriş yapan istegelsin ile birlikte yol almanın heyecanı içersindeyiz."

Kariyer
İş dünyasında "Sessiz istifa" tehdidi

Pandemi sonrası büyük istifa dalgasından sonra iş dünyası, sessiz istifa ile karşı karşıya.

Bunlar İlginizi Çekebilir