Caper, Yapay Zeka Destekli Otonom Ödeme Sistemini Tanıttı

Daha önce yapay zeka destekli bir alışveriş arabası çıkaran otonom ödeme teknolojisi firması Caper, sorunsuz bir otonom ödeme deneyimi oluşturmak için geliştirdiği yapay zeka destekli ve "Caper Counter" adını verdiği bir akıllı kasa tanıttı.

https://pazarlamasyon.com/amazon-musterilerin-avuc-icleriyle-odeme-yapmalarini-saglayan-bir-odeme-yontemi-gelistirdi/

Müşteriler, Caper'ın kasasını kullanmak için seçtikleri ürünleri belirlenen alana yerleştirdikten sonra bilgisayar, ürünleri görerek tanımlıyor ve satın alma maliyetini otomatik olarak belirliyor. Tüketiciler daha sonra ödemelerini kredi ve banka kartları veya NFC ödeme seçenekleriyle tamamlayabiliyorlar.

https://www.youtube.com/watch?v=4FohA1oKj64

Caper'ın akıllı kasası, henüz açıklanmayan ulusal bir market zincirine ait birden fazla mağazaya yerleştiriliyor. Şirket, bu teknolojiyi daha fazla yere uyarlamayı düşünüyor. CEO Lindon Gao, Caper'ın güzellik firmaları ve kafeterya sektöründeki firmalarla görüştüklerini açıkladı. Bu teknolojik çözüm, 3000 kilometre kareden küçük mağazalar ve 10.000'den az emsalsiz ürün için hazırlandı.

https://pazarlamasyon.com/perakende-firmalari-kasiyersiz-odeme-teknolojisi-yerine-temassiz-alisverise-oncelik-veriyor/

Caper Counter, pandemi sırasında tüketicilerin temassız ödeme sistemlerine olan ilgisinin artması sayesinde satıcılar arasında hızla popülerlik kazanacak şekilde konumlandırılabilir. Tüketiciler, corona virüse maruz kalma riskini azaltmak için temassız ödeme seçeneklerine yöneldiği ve bu durum kasiyerlerle ve ortak yüzeylerle etkileşimi olabildiğince ortadan kaldırdığı için, otonom ödeme teknolojisi daha çok ilgi görüyor. Caper'ın tak ve çalıştır özelliği, teknolojisini tanıtmasını kolay hale getirip salgın devam ederken şirketin bazı ortaklıklar kurmasına olanak sağlayabilir.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir