Cannes Lions’tan Türkiye’ye ikinci Aslan geldi

Uluslararası Yaratıcılık Festivali Cannes Lions 2023'te, Wunderman Thompson Türkiye imzalı “Is That Heinz?” 1 Bronz Aslan daha kazandı.

Uluslararası Yaratıcılık Festivali Cannes Lions'ta, Wunderman Thompson imzalı "Is That Heinz?" kampanyası, Türkiye'ye bu yıl ilk Bronz Aslan ödülünü kazandırmıştı.

Brand Experience & Activation kategorisinde de yarışan kampanya, Türkiye’ye bir Bronz Aslan ödülünü daha getirdi. Bu sayede festivalde Türkiye'nin kazandığı ödül sayısı ikiye çıktı. Önceki gün Creative B2B kategorisinde yarışan “Is That Heinz?” kampanyası yine Bronz Aslan kazanarak Türkiye'ye ilk ödülünü getirmişti.

"Is That Heinz?" kampanyası dışında TBWA\İstanbul imzalı "Suicide or Femicide?” kampanyası da festivalde aday olarak gösterilmiş fakat ödülle dönememişti. Böyleylikle Türkiye, bugün son gününe giren Cannes Lions 2023'ü bu yıl iki Bronz Aslan ile tamamlamış oldu.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir