Burger King'ten Kafa Karıştırıcı Zamanlara Özel Vegan Burger

Burger King, Impossible Foods ile beraber çıkardığı yeni Impossible Whopper isimli vegan hamburgerini ilgi çekici bir reklam filmi ile tanıttı.  Günümüzde yaşadığımız pandemi koşullarının ne kadar kafa karışıklığı yarattığına değinen reklamda işte bu hamburger de bir o kadar kafa karıştırıcı diyor.

Bitkilerden yapılan ancak ateşte pişirilmiş lezzetli dana eti gibi tadı olduğunu iddia eden vegan burger...Kafanız henüz karışmadıysa buyrun filmi izleyelim.

https://www.youtube.com/watch?v=ARS78eTBia8

Yaratıcı ajans DAVİD Madrid imzalı 90 saniyelik alaycı ve komik reklam filminde yönetmen Juan Cabral, Covid gerçekliğinde gezinen ve hayatla mücadele etmeye çalışan insanları farklı bir perspektiften ele alıyor. Evden mi çalışıyorlar yoksa işte mi yaşıyorlar? Acaba Instagram profilinden mi hoşlanıyor yoksa gerçekten kişinin kendisinden mi hoşlanıyor? Hangi buluşma daha heyecan verici?  Neden işte online toplantılardaki gibi mute tuşu olmuyor? Online eğitimler neden bir şeyde ustalaşmamıza yardımcı olmuyor? Şehirde otobüse binerken bile her zaman pijama ve terlik giymeye devam mı edeceğiz? gibi pek çok soru alaycı bir şekilde ele alınıyor.

Yavaş, ilgi çekici, zaman zaman kafa karıştırıcı, markalaşmadan yoksun bir reklam filminin en sonunda "Bunlar kafa karıştırıcı zamanlar" deniliyor ve Burger King'in mesajı ortaya çıkıyor. "Burger King Impossible Whopper'a sahip olmak için en doğru zaman. Sığır eti olmadan yapılan Whopper, tadı Whopper gibi."

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir