Burger King’ten Doğum Gününü Evde Geçiren Çocuklara Parti Sürprizi

Burger King Fransa, DAVID Mad imzalı Unhappy Birthday kampanyası ile doğum günlerini karantinada geçiren çocuklara pandemi sonrası parti müjdesi verdi.

Fransa’da gerçekleştirilen kampanyanın merkezinde çocuklar yer alıyor. Fast food zinciri, DAVID Mad imzalı Unhappy Birthday reklam filmi ile COVID-19 sonrası çocuklara hak ettikleri doğum gününü yaşatacağını açıklıyor.

Doğum günü karantina dönemine gelen küçük çocukların çoğu oldukça sade bir doğum günü yaşadı ve yaşıyor. Ebeveynlere çağrı yapan Burger King Fransa, ise doğum günlerinde çocuklarının pasta ile fotoğraflarını çekmesini istedi. Fotoğrafları gönderen aileler arasından seçileceklere pandemi sonrası ücretsiz doğum günü partisi sunacağını açıkladı.

Çocukların doğum günü pastasının önünde çekilen fotoğraflar #UnhappyBirthday etiket ile paylaşılmasının ardından doğum günü partisi kazanan çocuklar da belli oldu. İlk etapta belirlenen 500 parti limitine 24 saat sürede ulaşıldı. Ardından Burger King bu teklife 100 parti daha ekledi.


https://www.youtube.com/watch?time_continue=29&v=W7daMmfgbEk&feature=emb_logo
Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir