Burger King'den Kraliyet Ailesinden Ayrılan Meghan ve Harry Çiftine İş Teklifi Geldi

Prens Harry ve eşi Meghan'ın kraliyet ailesinden çıkmaları ve ekonomik olarak da bağımsızlıklarını ilan etmeleri tüm dünyanın gündemine oturmuş durumda.

Gerçek zamanlı fırsatları kaçırmayan Burger King, eski kraliyet çiftine 'krallara yakışacak' bir iş teklifinde bulundu.


Burger King Arjantin yayınladığı reklam afişinde “Sevgili Dükler eğer bir iş arıyorsanız, sizin için yeni bir tacımız var.” diyor ve ekte bir mektupla kendilerine seslenmeye devam ediyor:

“Prens ve Düşes'in kraliyet ailesindeki rollerinden vazgeçmeye karar verdiklerini ve mali açıdan bağımsız olmak için çalışacaklarını öğrendik. Bu yüzden sizin için bir teklifimiz var: Binlerce insan gibi yapın ve işgücündeki ilk adımları bizimle atın. Tacın size mükemmel şekilde uyacağını biliyorsunuz. Ayrıca, yıllarca dük olarak yaşadıktan sonra, krallar gibi yemeye başlamanın zamanı geldi. ”

Burger King Birleşik Krallık da benzer bir şekilde çifte göndermede bulundu.

https://twitter.com/BurgerKingUK/status/1214984894943764482?s=20

Oldukça yaratıcı bir metin yazan ve gerçek zamanlı fırsatları asla kaçırmayan Burger King'i sevimli fikrinden ötürü kutluyoruz.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir