Burger King, Yeni Teslimat Seçenekleri Bulunan Restoranlar Açıyor

Burger King, 2021'de "Next Level"/"Sonraki Seviye" konseptli yeni restoranlar açacak. Fast food zinciri, önümüzdeki yıl Miami, Latin Amerika ve Karayipler'de açmaya başlayacağı şubelerle birlikte restoranlarda değişikliğe gidiyor. Restoranlarda yiyecek dolapları, arabanıza yiyeceğinizi teslim eden taşıma bantları ve modern, minimalist yemek alanları olacak.

https://pazarlamasyon.com/kfc-japonyada-temassiz-teslimat-dolaplari-olusturdu/

İki yeni mağaza tasarımı, müşteriler için birden fazla sipariş ve teslimat seçeneği sunuyor. Yiyecek dolaplarından teslim alabilir veya siparişinizi bir personel veya taşıma bandı aracılığıyla arabanızda teslim alabilirsiniz. Ana şirket Restaurant Brands International'ın tasarım müdürü burayı "yarının restoranı" olarak nitelendirdi.

Burger King, yeni restoranlarında birden fazla sipariş seçeneği sunuyor. İlkinde müşteriler, arabalarını güneş enerjisiyle çalışan gölgeliklerin altına park edebiliyorlar. Park yerinde bir QR kodu tarayarak siparişlerini uygulama üzerinden veriyorlar ve personeller siparişi arabalara teslim ediyor. İkinci arabaya servis seçeneğinde hem sipariş hem teslimat için birden fazla şerit bulunuyor. Bazı şubelerde motosiklet için ayrılmış şeritler de olacak. Üçüncü olarak müşteriler Burger King uygulaması aracılığıyla önceden sipariş verirlerse, kaldırım kenarı teslimatı için ayrılmış park yerlerine park edebilecekler. Restorana vardıklarında bildirimde bulunmak için de uygulamayı kullanarak siparişi araçlarında teslim alabilecekler.

Bir başka seçenek olarak müşteriler uygulamadan aldıkları bir kodu restoranın dışındaki dolaplara girerek yiyeceklerini bu dolaplardan teslim alabilecekler. Restoranlar yaya veya bisikletli müşteriler için de ayrı bir teslimat bölümü içerecek. Restoranda yemek isteyen müşteriler için de üstü kapalı açık hava alanları ve yeniden tasarlanmış iç alanlar olacak.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir