Burger King ve Can Yayınları'ndan işbirliği

Burger King ve Can Yayınları, 6 klasik masal kitabını çocuklarla buluşturuyor.

Burger King ve Can Yayınları yeni bir işbirliğine imza attı. İşbirliği kapsamında Can Yayınları tarafından hazırlanan 6 masal kitabı Burger King’in 700’ü aşkın şubesinde çocuklarla buluşacak. 

Gonca Mine Çelik’in çizimleri ve Mehmet Barış Albayrak’ın uyarlamalarıyla hazırlanan 6 kitaplık seride yer alan Robin Hood, Define Adası, Bir Küçük Denizkızı, Gulliver’in Seyahatleri, Oz Büyücüsü ve Alice Harikalar Diyarında, çocukların söz dağarcıklarının ve hayal güçlerinin gelişimine katkı sağlamasının yanı sıra onları sevilen karakterlerle tanıştıracak.

Can Yayınları ile birlikte imza atacakları projenin çocukların gelişimi için çok değerli olduğunu belirten TAB Gıda Pazarlama Direktörü Caner Alpaslan; “Türkiye genelindeki tüm şubelerimizden ulaşılabilecek olan kitaplar, çocukların gelişimlerine katkı sağlayacak, onları hepimizin çok sevdiği karakterlerle tanıştıracak” dedi.  

Can Yayınları Genel Müdürü Ali Granit ise, “Kitaplarımızı hayatın her alanında okurlarımızın karşısına çıkarma stratejimize uygun olarak Türkiye’nin en çok restorana sahip hızlı servis restoran zinciri Burger King’le çok güzel bir işe adım atıyoruz. İşbirliğimizin uzun yıllar sürmesini arzu ediyorum” dedi. 

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir