Burger King, Teslimat Hizmetini Tanıtmak İçin Şubelerindeki Gariplikleri Gösterdi

Burger King Brezilya, reklam ajansı Ogilvy Sao Paolo ile birlikte çalışarak eve teslimat hizmeti için fast food restoranlarına giren sarhoş müşterilerin görüntülerini toplayarak yaratıcı bir noktaya dönüştürdü.

Basit ama etkili reklam, pandemi başlamadan önce müşteriler ve Burger King çalışanları tarafından çekilen görüntülerden oluşuyor. Reklam; gece geç saatte gelen, birbirlerine patates kızartması atıp giysilerini yırtıp atan insanlardan, soda makinesiyle yıkanan bir adamdan, tezgâhta giysi olmadan sipariş vermek için sıraya giren bir adama kadar çok yönlü komiklikleri esprili bir dille gösteriyor. 

https://pazarlamasyon.com/burger-king-musterilerini-gta-oyunundaki-subesinde-agirliyor/

Reklam, müşterileri gecenin geç saatlerinde restorana gelmek yerine Burger King Brezilya'nın özel teslimat hizmeti aracılığıyla sipariş vermeye teşvik ediyor.

Burger King' restoranlarının gece geç saatlerdeki durumunu gözler önüne sererek Burger King Brezilya'nın iletişim ve inovasyon direktörü Thais Souza Nicolau, ihtiyaçlara uygun teklifler ve hizmetler oluşturmak için her zaman müşterilerilerinin davranışlarına bağlı olduklarını dile getirdi.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=46&v=oppB66assV0&feature=emb_logo

Ayrıca “Geçtiğimiz birkaç aydır, sosyal medya kanallarımızda mağazalarımızı ziyaret etmeyi özleyen insanlarla ilgili yinelenen sözler görüyoruz, bu nedenle bu kampanya aracılığıyla kendi 'utanç verici durumlarımızla' oynamaya ve pandemi sürecinde tüketicilerimizi mizahla güldürmeyi hedefledik.” diyerek de ekledi.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir