Burger King'ten bitki bazlı Whopper ile şaşırtmacalı afiş

Burger King, bitki bazlı Whopper için hazırladığı afişlerle et severleri yanıltıyor.

Burger King'in ikonik burgeri Whopper için birçok yaratıcı kampanya hazırlandığını bilmeyen yoktur. Burger King severler için Whopper'ı cazip kılan en başarılı etkenlerden biri de elbette ki hazırlanan reklam afişleri.

Kimi zaman en büyük rakibi McDonald's'a gönderme yaparak Whopper'ı parlatan Burger King, kimi zamansa eğlenceli ve düşündürücü afişleriyle Whopper severlerin dikkatini çekmeyi başarıyor. Şimdi ise kısa bir süre önce piyasaya sürdüğü bitki bazlı Whopper ile Burger King, et sever müşterilerini şaşırttı.

Reklam ajansı David Madrid tarafından tasarlanan afişler ilk bakıldığı zaman et görünümüne sahip olsa da gerçekte, kırmızı biber, pancar ve turpun yakın çekimlerine ait. Renklerle ve lif görünümü ile et görüntüsü elde edilen afişlerde, "Karışıklık için özür dilerim, et severler" mesajı ile Whopper severlerden özür dileniyor.

 

 

 

 

 

Bu gönderiyi Instagram'da gör

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DAVID Madrid (@wearedavid.mad)'in paylaştığı bir gönderi

 

 

 

 

 

Bu gönderiyi Instagram'da gör

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BURGER KING® Deutschland (@burgerkingde)'in paylaştığı bir gönderi

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir