Burger King, Doristos'un reklam panolarını ele geçirdi

Burger King, Doritos ile işbirliğinin devamı niteliğinde hazırlanan kampanyada markanın reklam panolarını ele geçirdi.

Geçen ay Burger King ve Doritos arasındaki yeni işbirliğinin lansmanı için fast food zinciri, restoranın ikonik alevde ızgara aromasına atıfta bulunarak bir billboard'ı ateşe vererek fast food zincirinin "alevde ızgara" sloganına kelimenin tam anlamıyla anlam kazandırmıştı.

Şimdi ise burger restoranı, Doritos'un reklamlarını tekrar ele geçirdi ve açık hava posterlerinin üstüne, Doritos'u DM'lerine kaydolması için çağrıda bulunan yapışkan notlar yapıştırdı. Esprili kampanya, yaratıcı reklam ajansı Splendid Communications ile birlikte hazırlandı.

The Drum'da yer alan habere göre, kampanya, Doritos'un popüler Chilli Heatwave aromasını içeren yeni tavuk kızartmasının lansmanın devamı niteliğinde. Ayrıca kampanya yayına ilk girdiğinde hayranlar, işbirliğinden doğan ürünün Nisan şakası olduğunu da düşündüler.

Burger King UK'in yöneticilerinden Katie Evans, Doritos Chilli Heatwave Chicken Fries'ın gerçekten var olduğunu ve iki marka arasındaki bu heyecan verici işbirliğinden çıkan son ürün olduğunu söyledi.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir