Burger King'den emojili dondurma

Burger King emojili dondurmasını reklam filmiyle tanıttı.

Fast food devi Burger King zaman zaman kampanyalarında risk alıp izleyiciyi şaşırtmayı başarıyor. Özellikle ürünlerinde doğal içerikler kullandığını vurgulamak adına ikonik ürünü Whopper'ın küflendiğini gösteren bir kampanya hazırlamıştı.

İzleyici tarafından pek de iç açıcı görüntüler olmasa da vermek istediği mesajı doğru bir şekilde aktaran Burger King, bu kampanya ile birlikte birçok ödüle de sahip olmuştu. Burger King şimdi ise Brezilya'da yeni bir ürün denemesiyle müşterilerini şaşırtıyor.

"Poop Emoji Ice Cream" adını verdiği dondurmanın görüntüsü pek iç açıcı olmasa da reklam filminde mizahi ögelere yer vererek ürünün tamamen doğal içeriklerle hazırlandığı mesajını veriyor. "Görüntüsü çok güzel olmasa da kesinlikle AKA kimyasalları ve koruyucular içermez" mesajının verildiği kampanya, Moldy Whopper kampanyasını yaratan reklam ajansı David The Agency tarafından hazırladı.

Oldukça ses getiren kampanyasıyla Burger King, ürünü kalıcı hale getirmeyi planlıyor.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir