Bupa Türkiye'ye yeni CMO

Bupa Türkiye ’nin yeni CMO’su belli oldu.

Bupa Türkiye’nin yeni CMO’su Özlem Zülal oldu. Zülal, yeni görevi itibarıyla Bupa Türkiye'nin tüm pazarlama ve iletişim çalışmalarına üstlenecek.

Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Özlem Zülal, kariyerine Unilever’de başladı. Zülal, gıda, kişisel bakım ve ev bakım kategorilerinde Türkiye, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgelerinde tecrübeler edindikten sonra 2006-2015 yılları arasında Unilever’de pazarlama ve satış departmanlarında farklı pozisyonlarda görev aldı. Carte d’Or Marka Geliştirme Pazarlama Müdürü ve Knorr Bölge Marka Geliştirme Pazarlama Müdürü olarak çalışan Zülal, ardından kariyer yolculuğuna 2015 yılında dahil olduğu Hayat Kimya’da devam etti. Özlem Zülal, Molfix, Papia ve Familia markalarının Rusya, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgelerinin Global Stratejilerinden Sorumlu Pazarlama Müdürü oldu. Son olarak Arzum’da Pazarlama Direktörlüğü görevini üstlenen Zülal yeni görevi itibarıyla kariyerine Bupa Türkiye’de CMO olarak devam edecek.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir