Budweiser, Aşı Olana Bedava Bira Verecek

Budweiser, Amerika'da aşı olanlara, bedava bira sunmaya başladı. Queen's Don't Stop Me Now'ın melodisine ayarlanmış Reunited with Buds adlı bir reklam filmi ile bu haberi duyuran şirket adeta aşılandıktan sonra ilk biranız bizden diyor.

Şirket, reklamda ülkedeki aşılanma sayısı arttıkça barların ve restoranların yeniden açılmaya başlayacağından bahsederek insanların aşı olduktan sonra güvenli bir şekilde barlara dönmelerini umduklarını dile getiriyor. Tabii ki de barlara geri dönerken bunu hep beraber güvenle yapalım derken ve aşı olduysanız ilk bardak biranız bizden diyerek normalleşme adımlarını kutluyor.

https://www.youtube.com/watch?v=-Y8PZmUw4w0&t=57s

Budweiser'ın pazarlamadan sorumlu başkan yardımcısı Monica Rustgi, markanın farkındalık yaratarak arkadaşların barlarda ve restoranlarda yüz yüze güvenli bir şekilde yeniden bir araya gelmelerine yardımcı olduklarını dile getirdi. Rustgi, "Amerika'nın en büyük markalarından biri olarak, bu konuda bir tavır almanın ve insanları aşı yaptırmaya teşvik etmenin önemli olduğunu düşündük, böylece hepimiz tekrar bir araya gelebiliriz," dedi.

Budweiser'ın bu kampanyası Amerika'da 16 Mayıs'a kadar devam edecek. 21 yaş ve üstü tüketiciler ABeerOnBud.com'u ziyaret ettiklerinde aşı kartlarını göstererek veya aşı merkezlerindeki aşı uygulanırken çektikleri selfielerini göstererek bu uygulamadan yararlanabilecek.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir