Bu Sürdürülebilir Vegan Ayakkabılar Geri Dönüştürülmüş Baloncuklu Naylondan Üretildi

Günümüzde markalar satış yapmaktan öte markaya değer katma üzerine odaklanmış durumdalar. İnsanların çevreye karşı bilincinin artması sebebiyle de yemeden giyime kadar hayatlarının her noktasında çevreye karşı sorumluluklarını artırdılar.

https://pazarlamasyon.com/burger-kingden-cevre-dostu-surdurulebilir-ambalajlar/

Markalar da gerek müşterilerin bu tutumuna karşı gerekse çevreye verilen zararın en aza indirilmesi amacıyla ürünlerinde çevreye duyarlı önlemler almaya başladı. Alman üst düzey sürdürülebilir spor ayakkabı markası nat-2 de geri dönüştürülmüş plastik baloncuklu naylonlardan ürettiği ayakkabıları ile bu bilince destek veriyor.

Marka, balonlu naylondan yapılmış vegan spor ayakkabıları tasarlamak için ise İsrailli tekstil mucidi Remeant ile iş birliği yaptı. Denizleri kirleten ve çöpe atılan baloncuklu ambalajları sürdürülebilir bir ayakkabıya dönüştüren marka, %100 vegan ve farklı dokuları bulunmakta. Su geçirmez vegan ayakkabılar, bioceramic ipilkten yapılmış olmasının yanı sıra antibakteriyel ve iklim düzenleyici özelliklere sahip.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir