Boyner Now ile online alışverişte yeni dönem

Boyner, online alışverişte bir ilk olan Boyner Now uygulamasını tanıttı.

Dijitalleşmenin hız kazanmasıyla birlike birçok sektörde olduğu gibi e-ticaret sektöründe de dönüşüm başladı. Boyner de bu dönüşümün bir parçası olarak geliştirdiği Boyner Now uygulamasıyla, farklı bir online alışveriş deneyimi sunuyor.

Boyner uygulaması içerisinde yer alan Boyner Now hizmeti ile 600’den fazla marka ve geniş ürün yelpazesi 90 dakikada müşterilere teslim ediliyor. Boyner Now, sipariş anında ödeme yapılmaması, beden ve renk alternatifleri ile sipariş verilebilmesi, ürünleri evde deneme olanağı gibi özellikleriyle farklı bir online alışveriş deneyimi sunuyor.

Bugün gerçekleşen ve Pazarlamasyon olarak yer aldığımız basın lansmanında Boyner Now uygulamasıyla online alışveriş deneyiminde yeni bir çığır açtıklarını belirten Boyner Grup Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Cem Boyner, “İşimizin kalbine her zaman müşteri mutluluğunu koyuyoruz. Yenilik, inovasyon ve icat çıkarmak kültürümüzde var. Her zaman yeniliklere imza atarak sürekli kendimizle yarış halindeyiz. Online alışveriş deneyiminde çığır açacak Boyner Now da bu arayışın bir sonucu olarak ortaya çıktı” dedi.

 

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir