Boyner'den enerji dolu bir festival: Dynamic Fest

Boyner, aktif yaşamı odağına alan herkesi dinamik, bol hareketli ve eğlenceli bir festivalle buluşturuyor. 23-24 Eylül tarihlerinde Kemerburgaz Kent Ormanı’ndaki YBY Woods Yaşam ve Etkinlik Alanı’nda düzenlenecek olan Boyner Dynamic Fest ile iki gün boyunca farklı spor deneyimleri, eğlenceli aktivite ve atölyeler, ilham veren konuşmalar festival ziyaretçilerini bekliyor.

Hayatın her alanında dinamizm ve deneyimi ön plana çıkartan projeler geliştiren, müşterilerini sürekli yeniliklerle buluşturan Boyner, bu sefer Boyner Dynamic Fest ile şehrin en dinamik festivaline ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Boyner, 23-24 Eylül tarihlerinde düzenleyeceği, içinde dinamizm, eğlence, ilham veren söyleşiler ve bol hareket olan Boyner Dynamic Fest’te binlerce ziyaretçi ağırlayacak. Doğanın kalbinde, Kemerburgaz Kent Ormanı YBY Woods Yaşam ve Etkinlik Alanı’nda, gerçekleşecek festivalde sporseverler ve aktif yaşama adım atmak isteyen herkes için farklı program ve aktiviteler bulunuyor. Herkesin hayatına enerji ve dinamizm katmak hedefiyle hayata geçirilen Boyner Dynamic Fest, Dinamik Sahne, Değişim Sahnesi, Dönüşüm Sahnesi, Enerji Zone, Sinerji Zone ve çocuklara özel alanları ile iki gün boyunca bol hareket, dinamizm ve eğlence vadediyor. Katılımın ücretsiz olduğu festivalin programında yer alan spordan dansa, sağlıklı beslenmeden nefese, mindfulness’tan yogaya birçok alanda ilham veren konuşmacılar, ruha iyi gelen deneyimler, bolca hareket, eğlence, müzik, dans ve keyifli atölyeler dikkat çekiyor.  Gün boyu devam edecek streetball turnuvası, kaykay akrobasi şovları, zorbing futbol, dev eller basketbol, yüz boyama ve vücut boyama gibi etkinlikler de Dynamic Fest’e ayrı bir enerji ve eğlence katacak. 

Boyner Büyük Mağazacılık CEO’su Eren Çamurdan: “Boyner Dynamic Fest’in ilham kaynağı hayatın dinamik halinden beslenen deneyim tutkumuz. Boyner Cadde ile başladığımız deneyim mağazacılığının bir uzantısı olarak Boyner Dynamic mağazalarımızı hayata geçirdik. Aktif spor ve deneyim odaklı bu mağaza konseptimiz koşu takımımız Boyner Dynamic Team’e de ismini verdi.  Ne mutlu ki, Boyner Dynamic Team şu anda 100’ü aşkın koşucusuyla düzenli olarak koşu programları düzenleyen, maratonlarda yer alan bir takım haline geldi. Aktif yaşam ve dinamizmi bu kadar odağımıza almışken herkesi harekete, iyi ve aktif yaşama davet edelim istedik ve mağazalarımızın da dışına taşan bir motivasyonla “Yılın En Dinamik Festivali”ni, Boyner Dynamic Fest’i planladık. Yüzlerce markayı tek bir çatı altında buluşturan birleştirici gücümüzle festival programında da bir araya geleceğiz. Bize inanan, dinamizme destek veren iş ortaklarımıza da teşekkür etmek istiyorum.” dedi.  

Boyner Büyük Mağazacılık Pazarlama ve Marka Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Nurçin Koçoğlu: “Boyner Dynamic Fest’te iki gün boyunca bol hareket, dinamizm, müzik, eğlence ve birçok farklı etkinlik yer alacak. Hareketi, sporu ve iyi yaşamı hayatının merkezine alan ya da almak isteyen herkesi festivale bekliyoruz. Kapsayıcı bir bakış acımız var. Ücretsiz olması da bunun bir göstergesi. Bu festivale katılmak için harekete geçmeyi istemek yeterli.” dedi. Koçoğlu sözlerine şöyle devam etti: “Böylesi dinamik bir festivalde iyilik olmadan olmazdı. Festival boyunca atılan adımlar Boyner ve Help Steps ile iyiliğe dönüşecek. Gün sonunda dönüştürülen adımlar Boyner ile iki kat değerli olacak. Ve Help Steps uygulaması üzerinden istenilen STK’lara bağış yapılabilecek. Ana destekçimiz Hopi ile birlikte adidas, Asics, DC, Edding, EMU, Joma, Levi’s, LifeClub, MacFit, Merrell, Puma, Skechers, Tırtıl Kids ve Under Armour da içerikleriyle festivale büyük bir renk katacak. Şehrin en dinamik festivalini kaçırmayın diyor ve herkesi bekliyoruz.” 

Uygulama mağazalarından Boyner Dynamic Fest uygulamasını indirerek kayıt yaptıran herkes için festivale giriş ücretsiz olacak. Ayrıca, 23 Eylül akşamı festival sonrası enerjisini katlamak isteyenler için Can Bonomo ve Mavi Gri konser biletleri Biletix’te satışa sunuluyor.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir