Black Friday Gelmeden İndirim Yapan Markalar

Black Friday, ABD'de Şükran Günün'den sonra gelen ilk cuma gününde gerçekleşir. 1932'den bu yana Noel alışveriş sezonunun başlangıcı kabul edilmektedir. Mağazalar erken saatte açılır ve geç kapanırlar. Her sene kasım ayının son haftasına denk gelen Black Friday günü için henüz Black Friday gelmeden indirim yapan markaları sizler için derledik. Keyifli okumalar.

1- Koton

Hepimizin sevdiği, modaya ayak uyduran, reklam filmleri ile dikkat çeken koton mağazası her sene olduğu gibi bu Black Friday gününde de tüm ürünlerinde %30 indirim yaparak tüketiciler için hem internet sitesinden hemde mağazalardaki ürün fiyatlarında kolaylık sağlamaktadır.

2- Trendyol.com 

Hafta içi çoğumuz çalışıyoruz dışarı çıkıp alışveriş yapmaya fırsatımız olmuyor malesef ki, hafta sonları da ailemiz ile vakit geçirirken alışveriş yapmayı unutuyoruz. İşte tam bu devrede hayatımıza birçok markalarla iş birliği yapan internet siteleri giriyor, onlardan biri ise Trendyol.com, çeşitli markalarlar iş birliği içerisinde olan ve ürün fiyatlarında indirim yapan Trendyol.com Black Friday gününü atlamayıp önden indirim yapmaya başladı bile.

3- n11.com

Birçok marka ile iş birliği yapan ve ürünlerinde indirim sağlayan bir diğer internet sitesi ise n11.com. Black Friday gününü beklemeyip önden indirim yapan ve indirim kupon kodları ile birlikte birçok tüketicinin ihtiyaçlarını karşılamada yardımcı olmaktadır.

4- Arçelik 

Beyaz eşya markası olan arçelik, ev ihtiyaçlarında ilk aklımıza gelen marka sadece beyaz eşyalarda değil elektronik eşyalarda da biliniyor. Arçelik tüketicileri düşünüp 19-25 kasım arasında yaptığı indirimle Black Friday gününü ele almayıp bir haftayı kapsayacak bir indirim ile karşımıza geliyor.

5- D&R

D&R'yi hepimiz çok seviyoruz, her yaşa hitap edecek bir şekilde hizmet vermekte ve okuma kitaplarından ders kitaplarına, elektronik eşyalardan boyama kitaplarına kadar ihtiyacımızı karşılayabileceğimiz bir imkan sağlamaktadır. D&R tüketicilerine tüm ürünlerde %60'a kadar varan indirimlerle tüketicileri sevindiriyor. Ayrıca Black Friday gününe özel dr.com.tr'yi ziyaret edenleri 10 TL'den 100 TL'ye kadar sürpriz kuponları ile tüketicileriyle buluşuyor.

6- Media Markt

Birçok elektronik aletin mağazalarında yer aldığı Media Markt; "Media Markt'ta şahane cumanın gelişi salıdan belli olur" sloganıyla indirimlerin başladığı ve sadece Black Friday gününe özel olmadığı belirtilmiştir. Çeşitli indirimler tüketicilerine ulaşmayı hedefleyen Media Markt'tan şaşırtıcı indirim.

7- Amazon.com 

Amazon'un Türkiye'ye gelmesini sizlerle daha önceden paylaşmıştık.  Pek çok tüketici ilk alışverişlerinde memnun kalmışlardı. Sonrasında sıkıntılar yaşasa da kendisini toparlayan Amazon, Black Friday gününde indirim yapmayı ihmal etmeyip "Bitmeden Yakala" sloganı ile seçili ürünlerinde 19-25 kasım tarihleri arasında %30 indirim imkanı sunuyor. 

8- Morhipo

Farklı markaların bulunduğu çeşitli ürünlerde indirim yapan morhipo 20-25 kasım tarihleri arasında indirimlerini sürdüreceği belirtilmiştir. 

9-Hepsiburada.com

Her sene olduğu gibi bu senede Black Friday gününü es geçmeyen Hepsiburada.com  "Efsane Cuma" indirime önceden başlayarak birçok ürünlerinde indirim yapmayı unutmayıp, tüketicilerine güvenli alışveriş imkanı sağlamaktadır.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir