Birce Akalay, Dagi için ikinci kez kamera karşısında

Dagi'nin yeni reklam filmi yayında.

Geçtiğimiz yıl “Birce sence?” söylemiyle ünlü oyuncu Birce Akalay’ın marka yüzü olduğu ilk reklam filmini yayınlayan Dagi, bu sezon ise herkesi Birce Akalay ile “Dagi Islands’a” davet ediyor.

Yeni koleksiyonun tanıtıldığı film, Birce Akalay’ın kullandığı tekne üzerinde “Dagi Islands” a gelişi ile başlıyor ve 2023 İlkbahar-Yaz Dagi koleksiyonundan oluşan gardırobuyla, tekneden inen arkadaşlarını karşılıyor. Yazın her anının doya doya yaşandığı, müziği, denizi, kumu ve doğasıyla yazın tüm güzel bileşenlerinin Dagi Islands’da yansıtıldığı reklam filminde 2023 Dagi yaz plaj koleksiyonundan giyinen misafirler, Birce Akalay’ın davetinde buluşuyor.

Kampanya için hazırlanan  “Daha daha sen, daha daha biz, daha güzeliz” melodisi eşliğinde keyifli anlar yaşayan Birce Akalay ve misafirlerine birbirinden tarz, şık ve renkli Dagi plaj koleksiyonu eşlik ediyor.

Künye

Reklamveren: Dagi

Reklamveren Yetkilileri: Roda Palaoğlu, Alp Demren, Efe Üstünkal, Selenay Kübra Koçer, Arçi Kuzey Moldovan, Ceren Keçeci, Ecem Şen 

Reklam Ajansı: TBWA\İstanbul 

Prodüksiyon Şirketi: KALA FİLM

Yönetmen: Rafael Çetin

Post Prodüksiyon Şirketi: ROOTS

Müzik Şirketi: Audio Kollektiv

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir