Bir günde 11 bin yorum alan ilginç IKEA paylaşımı

Tommy Cash'in IKEA için yaptığı yaratıcı paylaşım, 24 saatten kısa bir sürede 11 bin yorum aldı.

Sıra dışı yaşam tarzı ve Adidas, McDonald’s, Maison Margiela gibi markalarla yer aldığı ilginç işbirlikleriyle tanınan Estonyalı ünlü rapçi Tommy Cash bu sefer de Gob Bois tarafından tasarlanan ve IKEA ile işbirliği içinde üretilen “LOAFA” adlı ilginç tasarımlı koltukla yaratıcı tarzını ortaya koymaya devam ediyor.

Cash’in Instagram hesabında paylaştığı son gönderinin ardından binlerce etkileşim alan “LOAFA” kısa sürede birçok yorum ve paylaşım aldı. Paylaştığı gönderinin altına “IKEA bana bu gönderi altında 10 bin yorum alırsak, LOAFA'yı satışa sunacacağız." açıklamasında bulundu. Bu paylaşımın ardından 24 saat içinde 11 bin üzeri yorum alarak insanların IKEA’nın bu ürünü satışa çıkarıp çıkarmayacağı sorusunu getirdi.

 

 

 

 

 

Bu gönderiyi Instagram'da gör

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOMM¥ €A$H (@tommycashworld)'in paylaştığı bir gönderi

Tommy Cash, LOAFA paylaşımından yaklaşık bir gün sonra Instagram gönderisinin açıklamasını “LOAFA yakında en yakınınızdaki IKEA’ya geliyor!” olarak değiştirdi. Bu değişiklik IKEA’nın Tommy Cash takipçilerinin sesini duyduğu anlamına geliyor olabilir.

Bu işbirliğinin kısa sürede bu denli etkileşim almasının asıl sebebi, Tommy Cash’in takipçilerini ortak bir amaç için işbirliğine çağırması diyebiliriz. Tommy Cash ile ortak bir paydada buluşan takipçileri ise bu işbirliğiyle güçlerini birleştirip bir şeyleri değiştirme fikrinden oldukça etkilenmiş olsa gerek.

Kariyer
Arzum 55’inci yaşını 55 ayrı tasarımla kutladı

Arzum, 55’inci yılını 55 farklı tasarımcıyla gerçekleştirdiği sergi ile kutladı.

Bunlar İlginizi Çekebilir